Suvestinė 08-04 – 08-10

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:
08-04 gautas tarnybinis pranešimas, kad Elektrėnuose,  Rungos g. prie 16-to namo,  rastas asmens lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

08-04 gautas pareiškimas, kad  Vievyje iš kieme stovėjusio vilkiko „Man“ nežinomi jaunuoliai bandė pavogti dyzelinį kurą. Šio nusikaltimo padarymu įtariamasis P.K. sulaikytas ir po apklausos uždarytas į Vilniaus apskrities VPK Areštinės ir konvojaus skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-05 gautas pareiškimas, kad degalinėje UAB „Abromika“ automobilio ,,VW golf“ (valst. nr. FCN 164) vairuotojas įsipylė 51,22 litrų A95 markės benzino už 209,49 lt ir nesumokėjęs nuvažiavo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-05 gautas tarnybinis pranešimas, kad Elektrėnų sen. aptiktas asmens lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
08-07 gautas pareiškimas, kad rugpjūčio 7 d. apvogtas nuomojamas namas, esantis Vievio sen. Iš namo pavogtas DVD grotuvas „Samsung“, du mobilieji telefonai ir pinigai.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-09 gautas pareiškimas, kad atvykus į sodybą, esančią Vievio sen., rastas išdaužtas lango stiklas ir sudaužytas apsauginės signalizacijos įrenginys. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
08-10 gautas pareiškimas, kad  statomame name Vievio sen. rastos sugadintos durys, išdaužtas durų stiklo paketas, namuose pasigesta maisto produktų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Surašyti 97 administracinės teisės pažeidimų protokolai už kelių eismo taisyklių pažeidimus, miestų ir gyvenamųjų vietovių tvarkymo ir švaros taisyklių pažeidimą, gyvūnų laikymo taisyklių pažeidimus, girto pasirodymą arba gėrimą viešoje vietoje, viešosios rimties trikdymą, nedidelį chuliganizmą, šaunamojo ginklo gabenimo pažeidimą ir kt.

Užregistruoti  146 pranešimai įvykių registre.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų