Sutikti Velykas „Tele2“ siūlo su nauju mobiliuoju telefonu

Artėjant Velykoms, telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ skelbia pavasarinę akciją, kurios metu naują mobilųjį telefoną galima įsigyti be jokios pradinės įmokos. Klientams dabar dar lengviau apsispręsti pasirinkti „Tele2“ paslaugas, nes gauti norimą mobilųjį telefoną ir naudotis kokybiškomis paslaugomis galima iškart neišleidžiant didelės sumos pinigų.

Be jokios pradinės įmokos
Akcijos metu be jokios pradinės įmokos esami ir planuojantys tapti „Tele2“  klientais galės įsigyti telefonus, kuriu vertė yra nuo 300 iki 500 litų. Mėnesinės įmokos už telefoną bus padalintos į kliento sąskaitas už mobiliojo ryšio paslaugas. Pasiūlymas galios tol, kol nebeliks mobiliųjų telefonų, kuriems galioja akcijos sąlygos, todėl geriausias galimybes pasirinkti pageidaujamą modelį turės „Tele2“ salone apsilankę anksčiau.
„Tele2“ kviečia pavasarį pasitikti su nauju mobiliuoju telefonu. Bendrovė klientams siūlo gamintojų „LG“, „Nokia“, „Samsung“ ir „Sony Ericsson“ įvairių modelių mobiliuosius telefonus.
Su savais – nemokamai
Įsigijus naują telefoną „Tele2“  klientų neišgąsdins ir sąskaitos: nemokamai bus galima kalbėtis su 2 – 6 artimaisiais,  registruotais vienu vardu. Nemokamų pokalbių galimybė galios visą sutarties laikotarpį arba 12 mėnesių, jei buvo pasirašyta neterminuota sutartis. Jokie papildomi mokesčiai pokalbiams tarp savų netaikomi.
Dabar itin palankus metas pasirinkti planą „Mini“. Pagal šį planą skambučiai visą parą į visus Lietuvos tinklus kainuoja po 17 centų už minutę, tiek pat kainuoja ir trumposios SMS žinutės į visus Lietuvos tinklus. MMS žinučių siuntimas „Tele2“ ir „Bitės“ tinkluose taip pat kainuoja po 17 centų, balso paštas – 15 centų už minutę, o perduodamas megabaitas duomenų – 50 centų. Minimalus mėnesinis prakalbamas mokestis – 4 litai.
Į minimalų prakalbamą mokestį įskaičiuojami visi vietiniai skambučiai, tarptautiniai skambučiai, SMS  žinutės Lietuvoje ir į užsienį. Pasirinkus mokėjimo planą „Mini“, 10 centų premija už įeinančius skambučius neskaičiuojama, bet patys skambindami šio mokėjimo plano turėtojai prisidės, kaupdami premijas savo pašnekovams, kurie turi atitinkamus mokėjimo planams, taip pat ir planui „Pildyk“.

Užs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų