Sulaikyti psichotropinių medžiagų platinimu įtariami elektrėniečiai

Sulaikyti psichotropinių medžiagų platinimu įtariami elektrėniečiai

Gegužės 13 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK) pareigūnai Elektrėnuose sulaikė asmenis, įtariamus narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu. vlcsnap-2014-05-14-10h58m59s191

Vykdant kovą su neteisėta šių medžiagų apyvarta ir atliekant ikiteisminį tyrimą dėl jų platinimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d., buvo gauta duomenų, kad Elektrėnų sav. gyventojai A.M. (gim. 1993 m.) ir H.M. (gim. 1992 m.) Elektrėnuose realizuoja psichotropines medžiagas.

Pasitelkus Vilniaus aps. VPK pareigūnus, organizuotos specialiosios priemonės metu A. M. ir H. M. buvo sulaikyti, kaip įtariama, psichotropinių medžiagų pardavimo metu. Pas juos rasta virš 800 kapsulių. Kratų metu namuose buvo rasta dar cheminių medžiagų (miltelių pavidalu), taip pat įtariama, kad tai yra psichotropinės medžiagos, rasta įrangų ir priemonių, skirtų šioms medžiagoms sverti, pakuoti ir pan.

A. M. ir H. M. sulaikyti 48 valandoms, jiems pateikti įtarimai pagal BK 260 str. 1 d., sprendžiamas klausimas dėl kardomųjų priemonių – suėmimų skyrimo.

Gavus ekspertų išvadas dėl rastų medžiagų, įtarimai gali būti pateikti pagal BK 260 str. 2 d. dėl didelio psichotropinių ar narkotinių medžiagų kiekio įgijimo, laikymo, platinimo.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir koordinuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Vilniaus apylinkės prokuratūros 6-asis skyrius.

Įtariamieji A.M. ir H.M. yra anksčiau teisti ir gerai žinomi Elektrėnų policijos pareigūnams, kaip asmenys linkę daryti nusikalstamas veikas. Elektrėnų PK šiuo metu atliekami keli ikiteisminiai tyrimai dėl jų padarytų chuliganizmų, kūno sužalojimų. Taip pat turima duomenų, kad abu sulaikytieji darė ir daugiau nusikaltimų (savavaldžiavimas, asmenų terorizavimas), todėl atpažinusius ir nuo jų nukentėjusius prašome kreiptis į Elektrėnų PK Kriminalinės policijos skyrių telefonais (8 528) 39 659 arba (8 686) 47 755.

Elektrėnų PK inf.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų