Komisarui pasiūlė nusiprikti cigarečių

Komisarui pasiūlė nusiprikti cigarečių

Labai gerai visiems žinomas vaizdas, kai atvirose patalpose ar stadione vyksta sporto varžybos, o žiūrovams prekeiviai, nešini padėklais, siūlo užkandžių ir gėrimų.Tokiu principu Elektrėnuose pradėta prekiauti kontrabandiniais rūkalais. Elektrėnų policijos komisariato pareigūnams net nebūtina vykdyti aktyvios kovos su neteisėta akcizinių prekių apyvarta, prekeiviai patys pasiūlo tokių prekių.

Gegužės 10 d. Rungos g. netoli turgavietės vyras siūlė praeiviams cigarečių, kartu pasiūlė ir vienam iš Elektrėnų PK komisarų. Atsisakyti būtų buvę „nelogiška ir negarbinga“, todėl komisaras pagundai neatsilaikė ir nusipirko 10 pakelių, žinoma, apie tai įspėjo policijos pajėgas, kurios prekiautojo automobilyje rado dar 6 blokus (60 pakelių) be banderolių.

Beje prekeivis yra Elektrėnų savivaldybės gyventojas K. Z. (gim. 1962 m.), kuris, matyt, nelabai gerai pažįsta Elektrėnų PK pareigūnus ir nesusipažinęs su jų veikla.

Už pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. 2 d., K. Z. gresia bauda nuo vieno tūkstančio iki penkių tūkstančių litų su prekių konfiskavimu.

Elektrėnų PK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų