Sulaikyti jaunuoliai, įtariami narkotinių medžiagų laikymu

Sausio 24 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai, gavę anoniminį pranešimą, kad Elektrėnuose, Trakų g. 1 namo laiptinėje keli vaikinai rūko, kaip įtariama, besisvaigina narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, nedelsdami išvyko tikrinti informacijos.

Atvykus nurodytu adresu, buvo pastebėti iš namo išeinantys keturi jaunuoliai, kurie, pamatę policijos pareigūnus, ėmė nerimauti. Įtarimų sukėlė ir jų paraudę veidai, išsiplėtę akių vyzdžiai, todėl buvo atlikta paviršinė apžiūra, kurios metu šešiolikmečio N.K. striukės kišenėje buvo aptikta popierinė pakuotė su augalinės kilmės susmulkinta žalsva mase, kaip įtariama narkotine medžiaga – kanapėmis, septyniolikmečio I.K. ir devyniolikmečio D.G.  kišenėse aptiktos pakuotės, kaip įtariama, su kanapių liekanomis.
Visi keturi sulaikytieji prisipažino rūkę narkotines medžiagas, todėl buvo pristatyti į medicinos įstaigą apsvaigimui nustatyti.      
Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos BK 259 str. 1 d. požymius (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti).

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų