Rasta daugiau kaip 900 cigarečių pakelių

Rasta daugiau kaip 900 cigarečių pakelių
Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų (toliau – Elektrėnų PK) ir Trakų rajono policijos komisariatų (toliau – Trakų r. PK) Viešosios tvarkos skyrių Prevencijos poskyrių pareigūnai, įgyvendindami bendrą Trakų r. PK ir Elektrėnų PK planą, skirtą gerinti kovą su kontrabanda ir nelegalia prekių apyvarta bei tokių pažeidimų užkardymą ir atskleidimą, šių metų sausio 21 d. organizavo bendrą priemonę.

Elektrėnų sav., Vievyje, Naujojoje gatvėje, buvo patikrintas individualios įmonės kioskas, priklausantis A.P. (gimusiam 1961 m.), jame rasta 40 pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis (16 pakelių „Minsk Capital“, 15 pakelių „Minsk City“ ir 9 pakeliai „Winston Blue“).
Vėliau A.P. garaže aptikta 150 pakelių cigarečių „Winston Blue“, 270 pakelių „Minsk City“, 485 pakeliai „Minsk Capital“ su Baltarusijos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis.
Viso pareigūnai aptiko ir paėmė 945 cigarečių pakelius.
Pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal LR ATPK 1632 str. (akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką) 4 d. (šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė viršija penkiasdešimt minimalių gyvenimo lygių (MGL), –užtraukia baudą nuo dešimties tūkstančių iki dvidešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo).
Priemonės metu taip pat buvo nustatyta, kad Vievio gyventojas A.U. (gim. 1968 m.) pardavė nepilnametėms po pakelį cigarečių „Lifa“ su Rusijos federacijos nustatyto pavyzdžio banderolėmis. Pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal LR ATPK 1632 str. (akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką) 1 d. (akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba tokiomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra iki dviejų minimalių gyvenimo lygių (MGL), užtraukia baudą nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų su šių prekių konfiskavimu).

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų