Sulaikytas nepilnametis, įtariamas narkotinių medžiagų platinimu

Sulaikytas nepilnametis, įtariamas narkotinių medžiagų platinimu

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis ir surinkę pakankamai įrodymų, gegužės 25 d. Elektrėnuose, Draugystės gatvėje, įtariant minėtų medžiagų platinimu, sulaikė nepilnametį Elektrėnų gyventoją.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Pas jį apžiūros metu rastos 2 rausvos tabletės, kaip įtariama, ekstazi, ir augalinės kilmės žalios spalvos masės, kaip įtariama, smulkintų kanapių. Atlikus kratą gyvenamojoje vietoje, rasta dar 20 tokių pačių tablečių ir tokios pačios masės.

Nepilnametis, įtariamas nusikalstamos veikos, numatytos Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. (neteisėtas disponavimas narkotine medžiaga, turint tikslą ją parduoti ar kitaip platinti) padarymu, sulaikytas 48 val. ir patalpintas į Vilniaus aps. VPK areštinę. Sprendžiamas klausimas dėl kardomosios priemonės – suėmimo skyrimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų