Startuoja projektas „Ledo rūmų plėtra“

Startuoja projektas „Ledo rūmų plėtra“
2010 m. rugsėjo 24 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerija, viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra ir Elektrėnų savivaldybės administracija  pasirašė  projekto „Ledo rūmų Elektrėnuose plėtra“, projekto kodas Nr. VP3-1.3-ŪM-03-V-01-002, finansavimo ir administravimo sutartį.

Projektas vykdomas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programos 1 prioriteto „Vietinė ir urbanistinė plėtra, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimas bei pritaikymas turizmo plėtrai“ įgyvendinimo priemonę VP3-1.3-ŪM-03-V „Nacionalinės svarbos turizmo projektai“.
Elektrėnų ledo rūmai – tai pirmieji ledo rūmai Lietuvoje, kurių ledo arenos matmenys  įgyvendinus projektą atitiks tarptautinius standartus ir olimpinių varžybų reikalavimus. Dabartinė ledo rūmų būklė neužtikrina kokybiškų varžybų, treniruočių, laisvalaikio bei renginių organizavimo. Elektrėnams ledo rūmų rekonstrukcija yra strategiškai svarbus žingsnis siekiant didinti savivaldybės bei regiono patrauklumą ir skatinti atvykstamąjį turizmą. Ledo arena bus skirta vietos gyventojų ir svečių sportui, laisvalaikiui leisti ištisus metus. Ledo rūmuose bus galima organizuoti sporto ir kitokio pobūdžio renginius (parodas, koncertus). Projekto įgyvendinimas susideda iš trijų dalių, per du etapus. I etape įgyvendinamas šis projektas ir projektas „Elektrėnų ledo rūmų pastato energetinių charakteristikų gerinimas“ pagal priemonę VP-3-3.4-ŪM-04-R.  II projekto etapas bus įgyvendintas vėliau.
Projekto tikslas – rekonstruoti Elektrėnų ledo rūmus, sudaryti tinkamas sąlygas skatinti ledo ritulio plėtrą bei didinti kultūros ir sporto populiarumą tiek regione, tiek Lietuvoje. Įgyvendinant projektą išskiriamos 5 pagrindinės tikslinės grupės: užsienio turistai, Lietuvos turistai, sporto atstovai, verslo organizacijos, turizmo agentūros ir renginių organizavimo įmonės. Ledo rūmuose teikiamos paslaugos būtų orientuotos tiek į sporto, pramoginių renginių, koncertų ir kt. mėgėjus, tiek į tuos, kurie ledo rūmus rinktųsi dėl teikiamų paslaugų įvairovės bei kokybės, vietovės gamtinių, istorinių, kultūrinių išteklių. Elektrėnų ledo rūmai pritrauktų ne tik pramoginių, sporto renginių gerbėjus, bet ir gamtinio, kultūrinio turizmo lankytojus. Sutvarkius ledo rūmus, tiek Elektrėnams, tiek ir visai Lietuvai atsiras galimybė organizuoti europinio ir pasaulinio lygio renginius bei paskatins susijusios infrastruktūros plėtrą ir platesnį turizmo paslaugų spektrą.
Projektas prisidės prie Nacionalinės darnaus vystymosi strategijos, prie darnaus vystymosi – aplinkosauginių, ekonominių ir socialinių visuomenės tikslų, bus sudarytos galimybės pasiekti visuotinę gerovę dabartinei ir ateinančioms kartoms, neperžengiant leistinų poveikio aplinkai ribų. Projektas prisidės prie Lietuvos darnaus vystymosi prioritetų. Įgyvendinant projektą bus efektyviai naudojami gamtiniai ištekliai ir išsaugoma aplinka.

Elektrėnų savivaldybės administracija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų