Sporto klubo „Vieviečiai“ pergalės

Sporto klubas „Vieviečiai“ po vasaros atostogų, kai padarė neilgą pertrauką, vėl treniruojasi Elektrėnų pagrindinės mokyklos sporto salėje.

Sporto klubo „Vieviečiai“ pirmininkas Gintas LUKŠYS

 

Stalo teniso treniruotės vyksta du kartus per savaitę: pirmadieniais ir ketvirtadieniais, nuo 18 val. Į treniruotes renkasi geriausi savivaldybės žaidėjai iš Elektrėnų ir Vievio, tačiau neapsiribojame vien savivaldybės žaidėjais – nuolatiniais mūsų klubo nariais tapo ir žiežmariečiai. Tarp jų atskirai norėtume paminėti 13 kartų Lietuvos stalo teniso veteranų čempioną Stasį Rimeikį ir Lietuvos jaunučių rinktinės narį Benediktą Vaitkevičių. Dažnai priimame svečius ir patys vykstame į įvairius turnyrus. Neseniai mus aplankė Kauno stalo teniso veteranų klubo komanda, mes patys dažni svečiai Trakų stalo teniso centre, Senuosiuose Trakuose. Klubo nariai naudojasi Elektrėnų sporto centro baseino ir pirčių paslaugomis. Gruodžio 13 dieną Trakuose, „Trasalyje“, vyko klubo narių kalėdinis vakaras.

Pats prestižiškiausias turnyras, kuriame dalyvaujame, – Lietuvos stalo teniso asociacijos III lygos turnyras. Atskirai noriu paminėti, kad varžybos vyksta net šešiose lygose, o kaip sekasi mūsų komandai, galima sekti internetiniame portale www.stalotenisas.lt.

Komanda, sudaryta iš Stasio Rimeikio, Benedikto Vaitkevičiaus, Anatolijaus Pankovo ir Dainiaus Jasilionio, šiemet labai sėkmingai dalyvauja šiose varžybose. Po dviejų turų, kurie vyko Kaune, mūsų komanda yra absoliuti 12 komandų turnyro lyderė. Jau įveikėme Kuršėnų (4:0), Kauno „Mediko“ (4:0), Telšių (4:1) ir pajėgias Kelmės „Topso“ (4:3) ir pernai II lygoje dalyvavusią Kauno „Bangos“ komandas (4:3). Norime paminėti komandos lyderio Stasio Rimeikio pergalę (3:1) prieš  Kauno „Bangos“ žaidėją Rimą Pakulnį, kuris dar pernai žaidė aukščiausioje lygoje ir yra reitinguojamas geriausių Lietuvos žaidėjų keturiasdešimtuke. Jei ir toliau seksis, turime realių šansų kitais metais žaisti II lygoje.

Pridedu mūsų jaunosios žvaigždutės – Benedikto Vaitkevičiaus nuotrauką. Jam jau dabar yra įveikiami vos ne visi mūsų klubo žaidėjai. Tai yra puikus pavyzdys, ko gali pasiekti mūsų vaikai  žaisdami ir treniruojami puikaus trenerio Stasio Rimeikio.

Naudodamasis proga noriu pakviesti į mūsų klubo stalo teniso treniruotes ir dalyvauti mūsų klubo veikloje. Stalo tenisas yra labai universalus žaidimas: leidžia palaikyti gerą fizinę formą, visiems suteikia daug malonių emocijų ir adrenalino, ir, svarbiausia, tinkamas žaisti įvairaus amžiaus grupėse – nuo vaikų iki garbingo amžiaus veteranų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų