Šaškių turnyras – su Kalėdų nuotaika

Šaškių turnyras – su Kalėdų nuotaika

Kalėdas Elektrėnuose ypatingai pažymi šaškininkai – šįmet Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre jau 27 kartą vyko tradicinis kalėdinis šaškių turnyras.

Gražina RADZVILAVIČIŪTĖ

Gruodžio 17 d., šeštadienį, vykusiame turnyre šiemet dalyvavo rekordinis skaičius žaidėjų: iš Jonavos, Kauno, Kaišiadorių, Vievio ir Aukštadvario jėgas palyginti prie šaškių lentos atvyko 24 šaškininkai. Turnyras vyko šveicariška sistema – sužaisti 9 ratai.

Pirmosios vietos taurė iš Elektrėnų neiškeliavo – ją iškovojo sporto meistras Anatolijus Šugajevas. Antrąją vietą užėmė Kęstutis Blaževičius, bronza pasipuošė kaunietis Emilijus Jurkynas. Apdovanota buvo ir geriausiai turnyre pasirodžiusi moteris – kaunietė Genovaitė Bukauskienė.

Dieną pailsėję, gruodžio 19 d., pirmadienį, šaškininkai vyko į Jonavoje vykusį kalėdinį šaškių turnyrą. Elektrėnams turnyre atstovavo keturi sportininkai: Anatolijus Šugajevas, Juozas Žydelis, Zigmas Jakubauskas ir Vladė Kibarienė. Turnyre iš viso dalyvavo dvi dešimtys šaškininkų iš Elektrėnų, Kauno ir Kaišiadorių. Sėkmė ir vėl šypsojosi A. Šugajevui, kuris turnyre užėmė pirmąją vietą. Antrasis liko kandidatas į sporto meistrus kaunietis Audrius Šalkauskas, trečią vietą užėmė Jonavos čempionas, kandidatas į sporto meistrus Jonas Čižiūnas.

Neblogai turnyre pasirodė ir Elektrėniečiai J. Žydelis bei Z. Jakubauskas, užėmę 5 ir 7 vietas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų