Skrydis lėktuvu

Skrydis lėktuvu

Komunikavimas užsienio kalbomis – viena esminių kompetencijų, todėl jos ugdymui skiriamas didelis dėmesys jau pradinėse klasėse. Kietaviškių pagrindinėje mokykloje kiekvienais metais rengiama antros klasės mokinių Angliškosios abėcėlės šventė. Šiais metais užsienio kalbų mokytojų iniciatyva buvo organizuotas projektas „Mokinių saviraiškos galimybės užsienio kalba“.

Ramunė Matonienė, Kietaviškių pagr. m-klos direktoriaus pavaduotoja

Balandžio 14 d. mokykloje vyko šio projekto  pristatymas – visa mokykla išsiruošė į pažintinę kelionę. Mokyklos salė virto lėktuvu, skrendančiu maršrutu  Anglija – Amerika – Rusija. Į „lėktuvą“ patekti buvo galima tik įsigijus bilietą, keleiviai turėjo atskiras pažymėtas vietas.

Lėktuve šeimininkavo antros klasės mokiniai – angliškosios Abėcėlės šventės šeimininkai, kurie keleivius anglų kalba supažindino su programa, numatyta lėktuve. Berniukai pilotavo lėktuvą, o mergaitės, žavios stiuardesės, linkėjo visiems malonaus skrydžio ir vaišino gaiviaisiais gėrimais, rūpinosi, kad visi jaustųsi patogiai.

Keleiviams skrydis neprailgo. Programa lėktuve buvo įdomi ir turininga: lėktuvo šeimininkai ir šoko, ir dainavo, ir eilėraščius deklamavo anglų kalba. 10 klasės mokiniai – gidai – keleiviams pasakojo apie Anglijos įžymybes, surengė viktoriną apie anglų kalba kalbančias šalis. Keleiviams labai smagu buvo už teisingą atsakymą gauti saldainių. 8 klasės mokiniai supažindino su Rusijos nacionalinėmis vertybėmis, papročiais ir tradicijomis, pristatė įžymiausias, turistų pamėgtas vietas.

Mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojomis Rasa Sarhan, Lina Vrubliauskiene bei rusų kalbos mokytoja Justina Rimkiene visiems padovanojo nuostabią kelionę, kuri paliko neišdildomą įspūdį išvykos dalyviams: ir mokiniams, ir mokytojams. Nauji įspūdžiai ir pažintis su svečiomis šalimis, kylančios idėjos skatina ieškoti naujovių. Projekto metu vykdyta veikla – tai puiki galimybė mokinių saviraiškai ir užsienio kalbų tobulinimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų