Skaitytojai rašo

Noriu parašyti apie mūsų kelių erelius ir  policijos „šaunų“ darbą, kaip jie rūpinasi miestelio gyventojų gerove.

Rugpjūčio 11 d. 19 val. Taikos gatve pralėkė  automobilis ,,Audi“, kurio valstybinis numeris TVT111. Greičio pamatuoti negaliu, bet lėkė su tokiu vėjeliu, kad buvo baisu, jei kas išeitų į gatvę. Automobilis lėkė ligoninės link, o tuo metu takeliu nuo pradinės mokyklos dviračiu važiavo paauglys.
Stebuklas, kad automobilis jo nepartrenkė. Kadangi tai vyko už posūkio – paties įvykio nemačiau, tik girdėjau, kaip vairuotojas rėkė, o berniukas verkė. Mes bėgome atgal, kol pribėgome prie kampo, vairuotojas jau buvo paleidęs vaiką ir sėdo į automobilį. Berniukas (kaip vėliau praeivė pasakė – neįgalus) verkė ir sakė, kad „mane mušė čia ir čia“. Tuo metu Sodų gatve važiavo policijos automobilis, kurio valstybinis numeris RKR 456, ir pamatė pralekiantį Taikos gatve minėtą automobilį ,,Audi“. Jo neįmanoma buvo nepastebėti. Policininkai nuvažiavo iki ligoninės, bet tik pakalbėjo su vairuotoju: nei praeivių neapklausė, nei vairuotojui baudą išrašė. Abu apsisuko ir išvažiavo.
Po valandos automobilis ,,Audi“ privažiavo prie „Centro picerijos“, tik jį jau vairavo mergina, o vairuotojas, kaip pasirodė – girtas, nusprendė dar pasistiprinti. Gal sugebėjo per valandą prisiliuobti, bet įtariu, kad jau buvo neblaivus, kai taip lakstė Taikos gatve.
Kodėl policininkai baudžia, jei „Maximos“ aikštelėje pasuki ne į tą pusę, o nebaudžia, kai važinėji girtas ir skriaudi vaikus?
Atsakymo laukia „Elektrėnų kronikos“ skaitytoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų