Prevencinė priemonė Semeliškių miestelyje vėl davė rezultatų

Prevencinė priemonė Semeliškių miestelyje vėl davė rezultatų
Rugpjūčio 3 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK) Prevencijos poskyrio pareigūnai vykdė prevencines priemones.

Pareigūnai pakartotinai apsilankė Semeliškų miestelyje. R.Ž. namuose rado ir paėmė 43 pakelius cigarečių ,,Saint George“ su Rusijos Federacijos banderolėmis ir vieną 0,7 l talpos plastikinį butelį su skaidriu skysčiu,  turinčiu alkoholio kvapą.
Dėl šio pažeidimo R.Ž. pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 163 2 str. (Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką) ir 177 (2) str. (Nedenatūruoto etilo alkoholio, denatūruoto etilo alkoholio, techninio etilo alkoholio ir jų skiedinių (mišinių) gaminimas, laikymas, gabenimas, pardavimas ar kitoks realizavimas neturint leidimo). Tai ne pirma šiais metais prevencinė priemonė, kurią vykdo Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK pareigūnai Semeliškių seniūnijoje. Birželio 9 d. pareigūnai sulaikė  Semeliškių gyventojus M.S., A.S. ir Vievio gyventoją A.T., pas kuriuos buvo rasta narkotinių medžiagų. Priemonės metu taip pat buvo rasta ir paimta apie 4 l skysčio, turinčio alkoholio kvapą, kaip įtariama, denatūruoto etilo alkoholio skiedinio. M.S. (gim. 1990 m.) ir A.S. (gim. 1986 m.) skirtos kardomosios priemonės – suėmimas.
Norime padėkoti Semeliškių seniūnijos gyventojams už aktyvią pagalbą ir paraginti visus Elektrėnų savivaldybės gyventojus būti aktyvius užkertant kelią nelegaliam narkotinių ir psichotropinių medžiagų disponavimui ir platinimui, nelegaliai alkoholinių gėrimų prekybai, kviečiame dalyvauti tokių pažeidimų prevencijoje ir apie daromas neteisėtas veikas informuoti mus telefonais 02, 112 (iš mobiliojo telefono), (8 528) 34 000, arba pasitikėjimo telefonu (8 528) 39637.
Užtikriname,  kad policijos pareigūnai ir toliau kovos su tokiom nusikalstamom veikom, sieks pildyti visuomenės lūkesčius, kad būtų apsaugoti jos interesai, o kiekviena gauta Jūsų informacija bus kruopščiai patikrinta.  

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų