Skaitytojai rašo. Komunalininkų operatyvumas

Skaitytojai rašo. Komunalininkų operatyvumas

Praėjusių metų rudenį pastebėjau, kad pro buto kertę ir sieną sunkiasi vanduo. Paskambinau į Elektrėnų komunalinio ūkio dispečerinę. Paaiškino, jog sutarties su tokius darbus (plyšių sienose užtaisymas, red. past.) atliekančia firma terminas pasibaigė. Teks laukti kitų metų pavasario.

Antanas RUTKAUSKAS

Šių metų ankstyvą pavasarį, vasarą vėl skambinau į dispečerinę. Pasakė, kad mano buto sienos sandarinimas įrašytas į eilę. Pats nuėjau pasiteirauti, kada galėčiau sulaukti meistrų. Dispečerinėje sužinojau, kad į eilę paslauga įrašyta 2010 m. spalio 21 d. Kada ateis eilė, pasiuntė sužinoti į kitą kabinetą. Ten mane paguodė – eilėje prieš mane stovi į ją įrašyti dar 2009 m.

Ką darytų komunalininkai, jei aš dvejus metus nemokėčiau už paslaugas? Tikriausiai kreiptųsi į teismą.

Gal gyventojai už neteikiamas paslaugas galėtų taip pasielgti?

Atsako Elektrėnų komunalinio ūkio direktoriaus pavaduotojas Kęstutis JASUKAITIS:

Tokiems darbams konkurso būdu samdome įmonę. Sienų sandarinimo darbų negalima atlikti nei kai karšta, nei kai šlapia, nes tokiomis sąlygomis atliktų darbų rezultatai nebus ilgalaikiai, o pinigai – kaip į balą.

Sienų sandarinimo poreikis Elektrėnuose nemažas. Seni daugiabučiai namai to reikalauja. Geriausia būtų  namus renovuoti, tada vanduo nesisunktų nei į vieną butą,   būtų išspręstos viso namo gyventojų problemos.

Konkretų laiką, kada šie darbai bus atliekami Sodų gatvėje, pasakyti sunku. Tikimasi šioje gatvėje sienas sandarinti rugpjūtį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų