Šildytuvo nuoma: kokį šildytuvą rinktis?

Šildytuvo nuoma: kokį šildytuvą rinktis?

Tikriausiai pritarsite, kad dirbti aplinkoje, kurioje šąlą rankos – ne pati maloniausia patirtis. Juk netinkamas patalpos parengimas darbui, gali daryti blogą įtaką sveikatai, lemti blogus darbų rezultatus, sumažinti jų efektyvumą.

Norite ir šaltojo sezono metu tęsti statybos ar kitus darbus? Jei taip, siūlome pasirūpinti šildytuvo nuoma. Į kokius kriterijus atkreipti dėmesį renkantis šildytuvą? Kokia šildytuvo rūšis jums tinka labiausiai? Atsakymai į šiuos klausimus – šiame straipsnyje.

Pirmiausia – paruoškite patalpą

Nusprendėte išsinuomoti šildytuvą? Šaunu. Vis dėlto, prieš tai dar turėsite atlikti patalpos paruošimo darbus. Bene svarbiausias iš jų – pasirūpinti, kad kuo mažiau šilumos „pabėgtų“ į lauką. Juk tikslas – efektyvus šildymas, o ne pinigų išmetimas į balą, tiesa?

Patikrinkite durų ir langų sandarumą. Taip pat įsitikinkite, kad sandarumo juostos yra prigludusios prie lango rėmų, o plyšiai – užsandarinti izoliacinėmis medžiagomis. Atlikę šią praktiką galėsite būti užtikrinti, kad šildytuvo nuoma – apsimokės.

Išsigryninkite savo poreikius

Įsitikinote, kad patalpa, kurią norite šildyti, sandari? Dar neskubėkite nuomotis šildytuvo. Pirmiausia, išsigryninkite savo poreikius ir įsivertinkite darbinės patalpos dydį, darbo sąlygas, oro cirkuliaciją patalpoje. Taip pat nepamirškite apgalvoti, koks energijos tipas ar šaltinis jums patogiausias, kokiam laikotarpiui jums bus reikalingas šildymas.

Visus šiuos kriterijus išsakykite nuomos konsultantui. Jis jums patars, koks šildytuvas, jūsų atveju, geriausias.

Išsirinkite šildytuvą

Domitės, kokie šildytuvai yra patys populiariausi? Atsakome: elektriniai, dujiniai bei dyzeliniai. Kiekvienas iš jų turi savo trūkumų ir privalumų. Juos trumpai ir apžvelkime:

  • Dujiniai šildytuvai. Tai – šildytuvai, kurie žinomi dėl savo lengvo sumontavimo bei šildymo efektyvumo. Dar vienas jų privalumas – kaina. Juk šildytis dujomis įprastai yra pigiau nei elektra ar dyzeliu. Tik žinoma, prieš nuomojantis tokį šildytuvą, svarbu įsivertinti, kad šildytuvai būtų išdėstyti ten, kur yra dujų tiekimo žarnos. Jei tiekimo grandinės problemų nėra – puiku. Galėsite džiaugtis vienu iš ekologiškiausių šildytuvų.

  • Elektriniai šildytuvai. Tai – šildytuvai, kurie nereikalauja jokios specialios priežiūros, o juos naudoti yra itin lengva. Dėl nedidelio svorio šiuos įrenginius lengva pastatyti ir nukreipti ten, kur šilumos reikia labiausiai. Tiesa, prieš nuomojantis šildytuvą, siūlome įsivertinti laido prijungimo prie elektros lizdo galimybes.

  • Dyzeliniai šildytuvai. Tai – viena iš labiausiai paplitusių įrangų statybvietėse. Su dyzeliniais šildytuvais galima apšildyti net ir labai dideles patalpas. Jie taip pat naudojami ir pastatų džiovinimui ar net kitų įrenginių atitirpinimui. Naudinga? Tikrai taip. Patogu? Taip, dyzeliniai šildytuvai nereikalauja jokios specifinės priežiūros. Tiesa, vieną trūkumą jie vis dėlto turi – dyzeliniai šildytuvai išskiria nemažą kiekį teršalų. Tad jeigu jūsų patalpoje ventiliacija nėra pati geriausia, nuomokitės ne tiesioginio degimo dyzelinį šildytuvą, bet netiesioginio degimo bei infraraudonųjų spindulių dyzelinį šildytuvą.

Nepamiškite, žiemos sezonas tikrai neprivalo paveikti jūsų darbų efektyvumo. Svarbiausia – tinkama įranga, kuri jums padės dirbti šiltai ir saugiai.

Remiama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų