Semeliškių biblioteka savanoriškos veiklos sūkuryje

Atrodo, ką veikti bibliotekoje? Knygos sutvarkytos, masiniai renginiai vyksta, internetinė svetainė veikia. Ko daugiau? Ogi trūksta skaitytojų iniciatyvos, trūksta darbo rankų. Paskelbus savanoriškos veiklos metus, biblioteka pakvietė savo skaitytojus prisidėti prie bibliotekos veiklos. Graži pradžia jau yra.

Semeliškių bibliotekos vedėja Irena VENSKUTONIENĖ

Internetinėje svetainėje kartais susirenka daugiau lankytojų, kyla šurmulys ir viena bibliotekininkė ne visada mato, ką veikia kitoje patalpoje esantys interneto vartotojai. Tuo metu dirbantis budėtojas nuramina šėlstančius vaikus, padeda susikaupti, suteikia paprastą informaciją apie tai, kaip pasinaudoti paieška internete, kaip susirasti mažesniam įdomų žaidimą ir t. t. Šiuo metu budėtojų pareigas eina Semeliškių vidurinės mokyklos mokiniai Rimas Kupčiūnas ir Antanas Petrusevičius. Jie po pamokų skirtingu laiku ateina į biblioteką ir po 3 val. savo laiko skiria budėjimui. Turime ir budinčią merginą Kristiną Ustilaitę. Jinai daugiausia budi iki pietų, nes turi laisvo laiko.

Dar viena bibliotekos veikla – renginiai. Čia ypač reikalinga skaitytojų ir visų, norinčių užsiimti šia veikla, pagalba. Į šią veiklą Jau įsijungė pradinių klasių mokytojos Daiva Šareikienė ir Irena Rulevičienė. Mokytojos D. Šareikienės vadovaujamų mokinių piešiniai puošė biblioteką visą vasarą, o praėjusią savaitę į biblioteką sugužėjo antrokai su mokytoja I. Rulevičiene. Bibliotekoje vyko renginys „Baigėsi vasara, prasidėjo ruduo“. Vaikai su bibliotekininke ir mokytoja aptarė per vasarą perskaitytas knygas, buvo paraginti jas grąžinti, jei dar nespėjo. Už tai, kad buvo aktyvūs skaitytojai, bibliotekos vedėja vaikus apdovanojo „Bubblicious“ kramtomąja  guma. Mokytojos I. Rulevičienės iniciatyva vaikai piešė rudens gėrybes, kitus rudens akcentus. Jų piešinukus įkėlėme į bibliotekoje esantį „Pažinimo medį“. Vaikai pakviesti ateiti į biblioteką skaityti naujausių knygelių, iš kurių buvo paruošta parodėlė, kurią pristatė bibliotekos vedėja.

Ačiū, suskubusiems savo laiku ir darbais paremti biblioteką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų