Sėkmingas futbolo turnyras „Elektrėnai Cup 2020“

Sėkmingas futbolo turnyras „Elektrėnai Cup 2020“

Sniežana Juckevič,
VU Komunikacijos fakulteto studentė, praktikantė

Liepos 11 d. vyko „Elektrėnai Cup 2020“ vyrų futbolo turnyras. Dalyvavo 8-ios komandos, iš kurių 2 komandos buvo elektrėniškių – „Odisėjas“ ir „Elektrėnų Versmė“.
Romas Ščiuka, vienas iš Elek­trėnų savivaldybės futbolo akademijos steigėjų, užimantis sporto direktoriaus pareigas Elektrėnuose bei vadovaujantis futbolo klubui „Elektrėnų Versmė“, yra pagrindinis šio turnyro Elektrėnuose organizatorius. Pasak jo, prie šio futbolo turnyro organizavimo prisidėjo Elektrėnų sporto centras bei keletas savanorių. Kaip pasakojo R. Ščiuka, Elektrėnuose toks futbolo turnyras vyko pirmąjį kartą. Jis neslėpė, jog šiose varžybose trūko keleto smulkių organizacinių detalių, kurias kitąmet pasistengs ištaisyti. Na, o labiausiai, pasak jo, stadione trūksta tribūnų, kad žmonės, atėję pažiūrėti varžybų, turėtų kur atsisėsti. „Galbūt tuomet pavyktų sulaukti daugiau žmonių ir jų palaikymo“, – svarsto jis.

„Versmės“ klubas, kuris dalyvauja 3 lygos pirmenybėse, turnyre iškovojo 3-iąją prizinę vietą. „Versmės“ klubas, kur bedalyvautų, visada eina kovoti tik dėl aukščiausių vietų, ne išimtis buvo ir šis turnyras. Komandos žaidimas buvo geras ir, manau, jei fortūna būtų buvusi mūsų pusėje, galėjome kovoti ir dėl pirmosios vietos, nes pusfinalyje pralaimėjome tik po baudinių serijos“, – žaidimu džiaugėsi komandos treneris R. Ščiuka. Kita elektrėniškių komanda „Odisėjas“ iš žaidimo pasitraukė ketvirtfinalyje. „Manau, šiai komandai labiausia trūksta patirties ir jaunų žaidėjų atitinkamo požiūrio į futbolą“, – sako Romas Ščiuka.
Šeštadienį vykusiame turnyre „Elektrėnai Cup 2020“ prizines vietas ir taures išsidalijo šios komandos: FK „Elektrėnų Versmė“ užėmė 3-iąją vietą, Marijampolės/Vilkaviškio „Dėl nuotraukos“ iškovojo 2-ąją prizinę vietą, turnyro nugalėtojų komanda – Kėdainių „Vilainiai“. Geriausiu turnyro vartininku išrinktas A. Makauskas („Vilainiai“), saugas –E.Valasevičius („Dėl nuotraukos“), puolėjas – A. Kasputis („Romar“), rezultatyviausias turnyro žaidėjas – R. Gumbrys („Versmė“) bei geriausias turnyro gynėjas – M. Kasparas („Versmė“).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų