Sėkminga dailiojo čiuožimo sezono pabaiga!

Balandžio 2 –21 d. Šiauliuose, „Akropolio“ ledo arenoje, vyko tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos „Tomas Cup 16 th”. Šiose varžybose dalyvavo 12 trenerės Ramunės Satkauskaitės auklėtinių, kurie iškovojo 6-ias prizines vietas, dvi pirmas ir keturias antras vietas.
Geriausius rezultatus parodė ir ant nugalėtojų pakylos lipo šios sportininkės:
* 1-ą vietą ir aukso taurę Basic Novice A grupėje iškovojo Urtė Balsiukaitė.
* Intermediate jaunių grupėje 2-ą vietą laimėjo Urtė Isabel Prūsaitė.
* Chicks C 2016 – jaunučių grupėje – mūsų sportininkės buvo geriausios: Miglė Gintaraitė iškovojo 1-ą vietą, o Arielė Slankauskaitė 2-ą vietą tarp 18-os sportininkių.

This slideshow requires JavaScript.

* Chicks B 2015 grupėje Go­da Važnevičiūtė lai­mėjo 2-ą vietą.
* Springs-jaunių grupėje Meida Kar­pičiūtė laimėjo 2-ą vietą. Deimantė Pulauskaitė šioje grupėje užėmė 4-ą vietą tarp 13-os sportininkių.
* Cubs-Jaunių grupėje varžėsi 17 sportininkių, šioje grupėje Vesta Malinauskaitė užėmė 4-tą vietą. Sofija Simonavičiūtė 5-tą vietą, nors tarp antros ir penktos vietos buvo labai mažas skirtumas, visos surinko po 25 balus.
Labai didžiuojamės savo visais sportininkais. Trenerės Ramunės Satkauskaitės auklėtiniai sėkmingai ir garbingai baigė varžybų sezoną, kuriame iš kiekvienų varžybų atsiveždavo apdovanojimų. Dabar sportininkų laukia vasara, stovyklos ir dar daugiau darbo ir rezultatų gerinimas kitame sezone.
Dėkojame Elektrėnų savival­dybės sporto centrui už suteiktas galimybes treniruotis bei ruoštis varžyboms.