Rudens atostogos Kazokiškių vaikų dienos centre

Rudens atostogos Kazokiškių vaikų dienos centre

Spalio 28–31 dienomis Elek­trėnų socialinių paslaugų centro Kazokiškių vaikų dienos centro auklėtiniai turėjo trumpas, ta­čiau labai smagias rudens atos­togas! Pirmąją atostogų dieną pra­dė­jo­me žaisdami „Alias: aš esu…“ žaidimą, kurio metu vaikai pagal apibūdinimus turėjo atspėti, kokia kortelė yra uždėta jiems ant galvos – įžymybė, profesija, personažas ar tautybė. Antrąją dieną ruošėme įvairias dekoracijas „Helovyno“ šventei ir puošėme jomis dienos centro patalpas. Na, o 29 d. dienos centre šventėme „Helovyną“: veido dažais nusipiešėme kaukes ir žaidėme šaradas, kurių metu vaikai turėjo įvykdyti įvairias užduotis.

Atostogas pabaigėme taip pat ­labai linksmai – vykome į Vilnių, kur aplankėme geležinkelių muziejų ir ėjome į kino teatrą. Muziejuje pamatėme įvairiausias ekspozicijas tiek viduje, tiek ir lauke. Labiausiai vaikams patiko užduočių žaidimas, kurio metu reikėjo rasti paslėptus eksponatus. Apsižvalgę ir pažaidę keliavome pažiūrė­ti informacinį bei saugaus elgesio taisyklių filmuką. Vėliau vaikai kartu su darbuotojomis kino teatre „Forum Cinemas Vingis“ žiūrėjo smagų vaikišką filmą „Sniego vaikis“, kuris vaikams labai patiko, o papildomų efektų suteikė 3D akiniai.
Filmui pasibaigus visi ėjome pietauti į kavinę ir kupini įspūdžių grįžome namo. Kazokiškių vaikų dienos centro projektas yra finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vaikų dienos centrų programos lėšomis.

Aistė Nasutavičiūtė,
Užimtumo specialistė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų