Retėjant pareigūnų gretoms – policija ir toliau vykdo savo misiją

Retėjant pareigūnų gretoms – policija ir toliau vykdo savo misiją
Vasario 17 d. iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Viešosios tvarkos skyriaus Viešosios tvarkos ir kelių policijos poskyrio patrulio pareigų, paties prašymu dėl išėjimo į pensiją, buvo atleistas Viktoras Drandžilauskas. Daugiau kaip 20 metų šis pareigūnas vykdė viešosios tvarkos, visuomenės saugumo, žmonių teisių bei laisvių apsaugos užtikrinimą, nusikalstamų veikų ir administracinių teisės pažeidimų prevenciją.

V. Drandžilauskas tarnybą Vidaus tarnyboje pradėjo 1992 m. kovo 1 d. Trakų rajono policijos komisariato Savivaldybių policijos Elektrėnų nuovados budėtojų dalyje policininku, dirbo stažuotoju – vairuotoju. 2001 m. sausio 2 d. įsteigus Elektrėnų policijos komisariatą, jis buvo paskirtas Viešosios policijos Operatyvaus valdymo poskyrio vairuotojų grupės policininku. Per visą savo tarnybą V. Drandžilauskas neturėjo nė vienos tarnybinės nuobaudos, o už gerus darbo rezultatus, sąžiningą pareigų vykdymą buvo skatintas 22 kartus, 2007 m. Elektrėnų policijos komisariato viršininko įsakymu apdovanotas Antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu ,,Už nepriekaištingą tarnybą“.
Praėjusiais ir šiais metais pačių prašymu ar prašymu išeiti į pensiją, ar kai negali tarnauti dėl sveikatos būklės iš tarnybos Elektrėnų  PK buvo atleisti 6 pareigūnai. Laisvos komisariate yra 8 pareigybės (10,1 proc.), dar šeši pareigūnai jau turi 20 metų stažą ir bet kada gali išeiti į pensiją. Kaip bebūtų gaila, tačiau policijos gretas palieka ilgametę darbo patirtį sukaupę policijos pareigūnai ir  ištarnavę Vidaus tarnyboje daugiau kaip 20 metų. Komisariate bandoma spręsti kadrų trūkumo problemą, tačiau priimti patyrusius pirminės grandies pareigūnus sekasi vis sunkiau, o dėl 2011 m. susidariusio biudžeto deficito artimiausiu metu laisvų pareigybių komplektuoti neplanuojama.
Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK užtikrina gyventojus, kad kadrų trūkumas nesutrukdys vykdyti policijos pareigūnams iškeltus  uždavinius gerinti policijos teikiamų paslaugų kokybę efektyvinant policijos veiklą bei užtikrinant gyventojų saugumą.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų  PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų