„Regionų taurė 2023“

„Regionų taurė 2023“

Elektrėnų savivaldybės sporto centro auklėtiniai gruodžio 1–2 dienomis Druskininkuose dalyvavo plaukimo varžybose „Regionų taurė 2023“, tai lyg mažų miestų ir miestelių Lietuvos plaukimo čempionatas. Varžybose dalyvavo vaikai iš 17 skirtingų miestų ir privačių klubų.
Elektrėnų mažosios plaukimo žvaigždutės pasirodė tiesiog puikiai asmeninėse įskaitose savo amžiaus grupėse pagal taškų vertinimo lentelę plaukdamos du nuotolius.
Kamilė Černiauskaitė laimėjo 1 vietą ir absoliučios įskaitos taurę;
Germantas Petrauskas – 2 vieta;
Glorija Korsakaitė – 2 vieta;
Milita Korsakaitė – 3 vieta;
Ugnė Vinickaitė – 5 vieta;
Yelizavieta Hovorkova – 6 vieta.

Elektrėnų sporto centro komanda laukia startų

Dauguma vaikų gerinosi savo asmenius rezultatus ir asmeniniuo­se plaukimuose taip pat užėmė prizines vietas, atnešdami komandinius taškus. Bendroje įskaitoje Elektrėnų plaukikai iš 17 miestų liko ketvirti, nusileisdami Rokiškio komandai tik 4 taškais. Gaila, kad komandinėje įskaitoje iki prizinės vietos pritrūko tiek nedaug. Žinant kokiomis sąlygomis dabar tenka treniruotis, nes mūsų baseinas uždarytas, tai – puikus rezultatas. Ačiū visiems vaikams, kurie buvo tikra komanda ir kovėsi iki paskutinių metrų. Ačiū administracijai už vežiojimus į treniruotes ir varžybas bei visokeriopą palaikymą.
Ačiū vairuotojui Gintarui už supratimą ir kantrybę, kad vaikai yra vaikai. Ačiū treneriams Jolantai ir Raimondui, kad Elektrėnų plaukikai jau yra matomi visoje Lietuvoje.

Elektrėnų savivaldybės sporto centro inf.

 

Nuotraukoje: Treneris Raimondas Gincas su sportininkais Kamile Černiauskaite ir Germantu Petrausku

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų