Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko projektas „Dantų ėduoniui sakome – Ne!“

Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko projektas „Dantų ėduoniui sakome – Ne!“

Elektrėnų pradinėje mokyk­loje vyko projektas ,,Dantų ėduoniui sakome – Ne!“. Šis projektas finansuotas Elektrėnų savi­valdybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Projekto tikslas – suteikti mokiniams žinių apie burnos higienos įgūdžius, supažindinti su esminiais dantų priežiūros ir sveikos mitybos principais, padėti suprasti, kokios yra sąsajos su burnos sveikata.
Dalyvavo Elektrėnų pradinės mokyklos pirmų klasių 98 mokiniai. Pamokų metu pristatytos įgytos mokomosios priemonės: švari/ nešvari burna, krokodiliukas su dantų šepetėliu. Vaikai sužinojo, kas yra dantų ėduonis, kaip jis atsiranda.
Mitybos įpročiai yra svarbūs kasdieninėje rutinoje, nuo jų pri­klauso mūsų sveikata bei burnos ir dantų būklė. Praktinių užsiėmimų metu mokiniai išmėgino projekto priemones ir dantų valymo metodus. Užsiėmimo metu klausėme edukacinio filmuko apie dantukų priežiūrą, atlikome užduotis apie maisto produktus, kurie tinkami ir netinkami mūsų dantų sveikatai. Vaikai aktyviai dalyvavo veikloje, dalinosi geromis emocijomis.

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą ugdymo įstaigoje, Simona Kazakevičienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų