Pusė aukso medalio liko Elektrėnuose

Pusė aukso medalio liko Elektrėnuose
Igor Jusefov, Liubov Zobnina , Anatolijus Šugajevas, Julija Dargužė ir Edvinas Baradulinas.
Igor Jusefov, Liubov Zobnina, Anatolijus Šugajevas, Julija Dargužė ir Edvinas Baradulinas.

Paskutinis paplūdimio tinklinio turnyras, kurį organizavo Elektrėnų sporto centras, vyko rugpjūčio 3 d. Elektrėnų paplūdimio tinklinio aikštelėse. Vyko mišrios varžybos, kai komandą sudaro po vieną vyrą ir merginą.
Į turnyrą atvyko 8 komandos: 2 iš Vilniaus, 5 iš Elektrėnų, o komanda „Barbarai“ buvo jungtinė, joje žaidė elektrėniškis Edvinas Baradulinas ir vilnietė Julija Dargužė.
Komandoms reikėjo sužaisti po 7 setus. Po 5 valandų kovos paaiškėjo 4 pusfinalio komandos: „Valakampiai“, „Barbarai“, „Vasarotojai“ ir „Drim Tim“.
Pusfinalius laimėjo „Barbarai“ ir „Valakampiai“. Kovoje dėl bronzos medalio „Vasarotojų“ komanda – Justina Ivanovaitė ir Roman Slobožan – 2:0 nugalėjo „Drim Tim“ komandą, kurioje žaidė Akvilė Narkevičiūtė ir Mantas Kazlauskas. Turnyro dieną oras buvo gana palankus žaidėjams, bet artėjant finalui prapliupo lietus. Atkakli kova dėl aukso vyko lyjant lietui. Po dviejų setų rezultatas buvo lygus – 1:1. Ir tik trečiajame sete, kuomet rezultatas buvo 14:14, du tikslūs Edvino mušimai atnešė „Barbarų“ komandai auksą. Vilniečiams Liubov Zobninai ir Igor Jusefov atiteko sidabras. Tik pasibaigus varžyboms, saulė vėl išlindo iš po debesų. Šis turnyras buvo gera repeticija Elektrėnų savivaldybės tinklininkams prieš rugsėjo 7 d. Jonavoje vyksiančių seniūnijų žaidynių II etapą. Linkime Elektrėnų seniūnijos vyrų ir Vievio seniūnijos moterų parko tinklinio komandoms sėkmės Jonavoje. Visų paplūdimio tinklinio mėgėjų vardu dėkoju Elektrėnų sporto centrui už visus per vasarą organizuotus turnyrus.

Teisėjas
Anatolijus Šugajevas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų