Puiki dovana Valentino dienos proga

Puiki dovana Valentino dienos proga
Vasario 12-ąją, prieš pat Šv. Valentino dieną, Madingų moteriškų drabužių parduotuvėje (Taikos g. 6A) vyks atvirų durų diena-mugė, kurioje visi norintys galės ateiti apžiūrėti bei įsigyti originalių rankų darbo papuošalų ir aksesuarų, drabužių, audinių. Vyks dekupažo ir karoliukų vėrimo technikos pamokėlės.

Šią dieną parduotuvėje bus prekiaujama dekupažo priemonėmis, taikomos nuolaidos, šalia veiks papuošalų ekspozicija.
Parduotuvėje prekiaujama daugiausia lietuviškais moteriškais drabužiais, įvairiais rankų darbo papuošalais, vilnos bei kailio gaminiais. Papuošalai pagaminti įvairiomis technikomis, yra net Amerikos indėnų gamybos papuošalų: mugės dieną jiems bus taikomos nuolaidos.
Vasario 12 d. bus išskirtinė ir tuo, jog apie moters siluetą, drabužius ir būtent Jums tinkamą stilių konsultuos stilistė-dailininkė Gintvilė Janavičiūtė, jai talkins televizijos laidų vedėja, modelio duonos ragavusi elektrėnietė Elzė Daškevičiūtė bei kiti patyrę drabužių parduotuvės pardavėjai-konsultantai. Visi drabužiai, kuriais prekiaujama Madingų moteriškų drabužių parduotuvėje – firminiai, jų pasirinkimas platus: yra ir didesnių dydžių drabužių, čia pat galima kiek netinkantį drabužį greitai pataisyti.
Jeigu Jus labiau domina ne drabužiai, o papuošalai, jų čia rasite gamintų įvairiomis gamybos technikomis: dekupažo, karoliukų vėrimo, iš natūralių medžiagų, lėlyčių, siuvinėjimo, iš modelino, organzos, kailiukų, veltinio, vielos, biserio ir t.t. Parduotuvėje rasite ir pačios parduotuvės savininkės Virginijos Speičienės ir įvairių dizainerių rankų darbo papuošalų. Nors Virginija Speičienė neseniai tapo trečio vaikučio mamyte, bet vis tiek randa laiko gaminti šiluma dvelkiančius rankų darbo papuošalus.
Atvirų durų diena-mugė yra skirta parodyti tai, jog Elektrėnai garsūs ne tik energetikais, sportininkais, bet ir žmonėmis, gaminančiais puikius papuošalus, parduodančiais kokybiškus drabužius. Dauguma elektrėniečių apsipirkti važiuoja į didžiuosius šalies miestus: Vilnių, Kauną, net neįvertindami to, kas yra visiškai šalia – originalaus, madingo, o svarbiausia, ir nebrangaus. Parduotuvėje galima derėtis, nors nuolaidos ir taip dažnai taikomos, o šiltas kolektyvas visada pasirengęs jums padėti.
Vaikinai čia tikrai ras puikių dovanų savo mylimajai šv. Valentino dienos proga, o merginos ir moterys galės pačios pasipuošti.

Užs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų