Profesinės praktikos atlikimo galimybės Ispanijoje

Profesinės praktikos atlikimo galimybės Ispanijoje

Kiekvienais mokslo metais VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro visų profesijų baigiamųjų kursų mokiniai privalo atlikti 15 savaičių gamybinę praktiką įmonėse. Centro administracija ir praktikos vadovai ieško galimybių būsimiems absolventams atlikti praktiką įmonėse, pasižyminčiose savo pasiekimais, apsirūpinusiose moderniomis technologijomis. Centro mokiniams sudaroma galimybė gamybinę praktiką atlikti ir užsienyje. Šiais metais įvairių profesijų mokiniai atliko praktiką Vokietijoje, Austrijoje, Latvijoje, Estijoje.

Administracijos informacija

 

Centro administracija nuolat plečia bendradarbiavimą ir ieško kontaktų ne tik su šalies darbdaviais, bet ir su įvairiomis Europos šalimis. Tuo tikslu lapkričio 29 d. lankėsi Ispanijos kompanijos ,,Animafest Experience“ atstovas David Matamala, kuris mokinius supažindino su profesinės praktikos atlikimo galimybėmis Ispanijoje.

Kompanija ,,Animafest Experience“ Ispanijoje įkurta prieš 15 metų ir per tą laiką virš 5000 studentų iš viso pasaulio pasinaudojo kompanijos paslaugomis ir atvyko atlikti praktiką viešbučiuose dirbant profesionalų darbą. Kiekvienais metais ši kompanija pasiūlo vis daugiau praktikos ir darbo vietų, nes bendradarbiauja su daugiau nei 250 viešbučių ir poilsiaviečių nuo Barselonos iki Maljorkos ir kitų Ispanijai priklausiančių salų. Mokiniai, atlikdami praktiką, patobulina užsienio kalbos žinias, bendravimo įgūdžius, gyvendami ir dirbdami Ispanijoje pažįsta šalies kultūrą, pasisemia profesionalios darbo patirties. Praktikos metu dirbama 5 dienas per savaitę ir mokiniai turi galimybę pasirinkti, kur dirbti: viešbučio virtuvėje, bare, viešbučio registratūroje, organizuoti vaikų laisvalaikį.

Praktikos metu mokiniai nemokamai gyvena kambariuose po 2 žmones ir yra maitinami, per mėnesį uždirba iki 300 eurų, o praktikos trukmė – nuo 3 iki 6 mėnesių. Norint išvykti, reikia mokėti anglų kalbą ir nusipirkti bilietą iki Ispanijos ir atgal.

Tikimės, kad užmegzti ryšiai su kompanija ,,Animafest Experience“ suteiks centro mokiniams įvairesnių galimybių atlikti praktiką užsienyje ir motyvuos mokytis užsienio kalbų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų