Pristatyta nauja knyga apie gamtą Vievio bibliotekoje

Pristatyta nauja knyga apie gamtą Vievio bibliotekoje

Gegužės 19 d. į Vievio biblioteką gausiai susirinko Vievio gimnazijos moksleiviai, neabejingi gamtai bendruomenės nariai, mat čia svečiavosi itin intelektuali asmenybė – pedagogas ir gamtininkas Almantas Kulbis. Susirinkusiems buvo pristatyta jau ne pirmoji  jo knyga apie gamtą – „Žalieji milžinai“ (2011 m.).

Inga SŪNELAITIENĖ Vievio bibliotekos vedėja

Pasak autoriaus, tai knyga apie medžius, joje atsispindi Vievio krašto gamta, įvairiausi nuotykiai, patirti gamtos stovyklose (Almantas yra tokio pobūdžio stovyklų vaikams koordinatorius), žinoma, knygos herojų pagalba skaitytojas ir nuoširdžiai nusišypso, ir susimąsto, pavyzdžiui, apie žibantį jonvabalį, apie modernų botanikos sodą Lietuvoje…

Almantas Kulbis Vievyje gimė ir augo, be galo myli šį  žalumoje paskendusį kampelį, tad Vievio gimnazijos moksleivius ir suaugusiuosius ragino domėtis Vievio apylinkių gamta, nes čia ji įdomi bei nepakartojama.

Dar spaustuvės dažais kvepiančią naujausią knygą „Žalieji milžinai“ ir 2009 m. pasirodžiusią autoriaus knygą „Miško paslaptys“ turime Vievio bibliotekoje, tad esamus ir būsimus skaitytojus kviečiame užsukti ir susipažinti su šiomis knygomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų