Festivaliai tęsiasi

Festivaliai tęsiasi

Dar taip neseniai žengiame pirmus ir netvirtus žingsnius scenoje. O gyvenimas lekia  tiesiog kaip vėjas pro medžius… Prabėgo penkeri Elektrėnų kultūros centro suaugusiųjų dramos kolektyvo  teatriniai metai.

Adelė ŽEMAITAITIENĖ

Šių metų kovo 27 d. Kultūros centre vyko penktoji šventė – festivalis „Prie marių kranto“, į kurį atvyko svečiai, teatro mylėtojai ir puoselėtojai iš Prienų, Kruonio, Gilučių, Panevėžio. Šventė  prabėgo įdomiai ir turiningai.

Su šia švente kolektyvo pasirodymai nesibaigė. Balandžio 3 d. kolektyvas buvo pakviestas į Vievio kultūros centrą, kur buvo šiltai sutiktas ir išlydėtas. Gegužės 21 d. Kruonio kultūros centro Kalvių skyriuje įvyko šventė „Teatralų scena-2011“, kurioje kartu su  Kauno, Prienų, Jiezno kolektyvais dalyvavo ir Elektrėnų kultūros centro dramos kolektyvas. Grįžome iš festivalio laimingi, susipažinę su kitais teatro mylėtojais.

Kelionės nesibaigia: birželio  11 d. kolektyvas yra pakviestas į Prienų rajoną, Naujosios Ūtos Klojimų teatrų festivalį „Vėtrungė“. Džiaugiamės, kad galime parodyti save ir pamatyti kitus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų