Prezidentės vizitas Kazokiškėse

Prezidentės vizitas Kazokiškėse
Prieš septynerius metus tuometinis Prezidentas Valdas Adamkus, atvykęs į Kazokiškes, bendruomenei pažadėjo, kad sąvartyno čia statyti neleis. Bet grįžo į Vilnių ir savo pažadus pamiršo. (Video)


Dabar, kai Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo sąvartyne jau planuojama antroji sekcija, į susitikimą su kazokiškiečiais atvyko kita Prezidentė – Dalia Grybauskaitė. Ją pasitiko naujasis atliekų tvarkymo centro direktorius, buvęs Valdo Adamkaus kancleris, Osvaldas Markevičius. Kaip sako kiniečiai, Lietuva tokia maža šalis, kad visi vieni kitus pažįsta…

Švariai sutvarkytoje sąvartyno aplinkoje, kur pro dezotoranto kvapus vis prasiskverbdavo atliekų smarvė, Prezidentės laukė savivaldybės vadovai su būriu žurnalistų bei Aplinkos apsaugos ir Sveikatos apsaugos ministrai su  patarėjais. Sąvartyne užtrukusi ilgiau, nei planavo, Prezidentė atvyko į Kazokiškėse esančią Edvino sodybą, kur susitiko su gausiai susirinkusiais bendruomenių nariais. Po susitikimo su gyventojais Prezidentė apžiūrėjo Kazokiškių bažnyčią, sustojo Alesninkų gyvenvietėje.

Plačiau apie Prezidentės vizitą į Kazokiškes skaitykite laikraštyje „Elektrėnų  kronika“ birželio 18 d.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų