Pramogos Vilniuje: kur pramogauti su vaikais?

Pramogos Vilniuje: kur pramogauti su vaikais?

 

Galime džiaugtis, jog sostinėje turime išties platų pramogų pasirinkimą, todėl čia sau laisvalaikio idėjų ras tiek poros, tiek šeimos su vaikais, tiek vyresnio amžiaus miesto svečiai. Čia pateikiame keletą idėjų, kurios patiks tiek vilniečių šeimoms, tiek atvykusioms iš kitų miestų.

Apsilankymas ZOOPARK

ZOOPARK yra pirmasis zoologijos sodas sostinėje, todėl jį aplankyti – būtina. Tai – edukacinis zoologijos sodas, kur galima turėti tikrą kontaktą su jo gyventojais: bendrauti, stebėti, o kartais net paliesti!

Tai gali tapti ir nuostabia dovana mažiesiems šeimos nariams. Tačiau tikime, kad zoologijos sodu liks sužavėti ir tėveliai ar seneliai.

Atsipalaidavimas „Vilnius Grand Resort“

Netoli Vilniaus įsikūręs SPA centras ir viešbutis „Vilnius Grand Resort“ šeimoms gali pasiūlyti SPA dieną, kuria mėgausis ir dideli, ir maži. Ežerų, medžių ir kalvų apsuptyje galėsite mėgautis baseinų bei pirčių malonumais. Taip pat pasirinktais masažais, druskų kambario aura bei pakvėpuoti naudingais garais aromaterapijos kambaryje.

Apsilankymas kačių kavinėje „Cat cafe“

Pramogos Vilniuje – pačios įvairiausios, todėl čia galima rasti išskirtinių vietų, pavyzdžiui, „Cat cafe“ kavinę, kuri tokia – vienintelė šalyje. Čia, paskutiniais duomenimis, gyvena net penkiolika kačių, kurios kasdien laukia lankytojų, norinčių gardžiai ir įdomiai atsigerti kavos, arbatos, kakavos. Skanaujant gėrimą jus sups meilios pūkuotos katytės, kuris viešnagę pavers nepamirštama.

Pasivažinėjimas kartingais

Kartingų sostinėje yra net keletas, todėl sau labiausiai patinkantį ras kiekvienas. Visgi, „Kartlandas“ – bene populiariausias miesto kartodromas, kurio trasa siekia net 350 metrų. Tai puiki pramoga šeimai – greičio mėgėjai.

Žaidimas lazeriniais ginklais

Tai puikus laisvalaikio praleidimo būdas su vyresnio nei septynerių metų vaikais. Žaidimais su lazeriniais ginklais yra kupinas azarto. Ypač svarbu, kad žaidime galėsite išsiaiškinti, kas vertas čempiono titulo.

Ypatingą atmosferą žaidime sukuria šviečiantis labirintas, kuris pramogą paverčia dar įdomesne. Ne veltui, žaidimą išbandę dalyviai, be galo jį pamilo. Lazeriniai ginklai „šaudo“ nematomais spinduliais, tačiau skleidžia garsus. Tai – leidžia įsijausti į žaidimą ir kovotojo vaidmenį.

 

Remiama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų