Po vėtros skendėjo tamsoje

Po vėtros skendėjo tamsoje

Ineta Bricaitė

Po didžiausių šią vasarą Lietuvą užklupusių karščių pakilo stipriausi vėjai. Pirmosios vėtros Elektrėnų savivaldybę apsuko ratu, bet po kelių dienų – rugpjūčio 10-11 dienomis – gerokai kliuvo ir mūsiškiams.

Elektrėnų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams vykti šalinti vėtros padarinių teko vos kelis kartus – reikėjo tvarkyti nuvirtusius medžius. Tačiau dalyje savivaldybės buvo sutrikęs elektros tiekimas.
AB „Lesto“ atstovas ryšiams su visuomene Ernestas Naprys pasakojo, kad elektros tiekimo gedimų būta nemažai. Tiesa, pusė savivaldybės elektros tinklų priskiriama Trakų rajonui, pusė – Kaišiadorių, todėl kiek iš viso gyventojų liko be elektros savivaldybėje, E. Naprys tiksliai pasakyti negalėjo. „Skirtingu metu be elektros savivaldybėje galėjo būti nuo keliasdešimt iki tūkstančio vartotojų“, – pasakojo atstovas ryšiams su visuomene.
Didžiausio masto sutrikimai užfiksuoti Auseniškių ir Mustenių kaimuose. Auseniškėse be elektros liko 700 vartotojų, Musteniuose – 400. Pasak E. Naprio, tiekimas atstatytas buvo arba iki šeštadienio vidurnakčio, arba iki sekmadienio vidurdienio, o kur gedimai buvo rimčiausi – iki sekmadienio vakaro. Pasak „Lesto“ atstovo, taip pat buvo vykdomos elektros tinklų apžiūros iš sraigtasparnio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų