„Po darbų…“

„Po darbų…“

Gilučių seniūnijoje puoselėjama tradicija kiekvieną rudenį rinktis draugėn, pasidžiaugti užaugintu derliumi, pasilinksminti, pasišokti…

Visus susirinkusius pasveikino Gilučių seniūnė Kristina Vitartė, pasidžiaugė vietos gyventojais, kurie savo rankomis puoselėja aplinką ir darbštumu rodo gerą pavyzdį kitiems, taip pat seniūnijos ir bendruomenės sinchroniška veikla bei santarve. Palinkėjo sutarimo, stiprios sveikatos ir pasisekimo kasdieniuose darbuose.

Šventės dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narė Silva Lengvinienė ir Lietuvos Respublikos Seimo narės Editos Rudelienės patarėjas, Elektrėnų savivaldybės tarybos narys Dovydas Bliujus. Seimo narė įteikė padėkas Gilučių seniūnei, Gilučių bendruomenei (pirmininkė Vida Vičkačkienė), Gilučių moterų ansambliui „Obelėlė“ (vadovė Diana Norušienė). Tarybos narys apdovanojo Gilučių bendruomenės narį Saulių Barzdą.

Gražiausios sodybos lentelę seniūnė Kristina Vitartė įteikia Redai Bušmičienei

Seniūnės padėka ir atminimo lentelė įteikta 2021 metų konkurso „Gražiausia sodyba Gilučių seniūnijoje“ nugalėtojams – Redai ir Karoliui Bušmičiams, diplomais ir atminimo dovanomis apdovanoti pavyzdingai tvarkomų sodybų šeimininkai: Albina ir Vytautas Mažuoliai bei Ona Ratkevičienė.

Darganotą rudens vakarą susirinkusiems savo dainomis šilumą skleidė ansamblis „Obelėlė“, kuriam akompanavo Adolfas Blažonis. Charizmatiškoji dainininkė Donalda Meiželytė užkrėtė savo linksmumu ir energija bei įsuko visus į šokių ratelį.

Šventės metu vyko storiausio moliūgo rinkimai, garbinga komisija išmatavusi į šventę atneštų moliūgų apimtis, išrinko storiausią. Juo tapo Marytės Naprienės užaugintas moliūgas.

Pagal senovines tradicijas kepamas šakotis

Tradicinė amatininkė, sertifikuoto tautinio paveldo produkto šakočio gamintoja Onutė Raudeliūnienė vedė šakočio kepimo edukaciją pagal savo šeimos išsaugotą, autentišką šakočio receptą. Gilučių bendruomenės šefas edukacijos metu išvirė ir vaišino rudens gėrybių šiupiniu visus šventės dalyvius.

Rudeninis lietus nesutrukdė, vėjas neišblaškė, o laužo kaitra ir mūsų visų širdžių šiluma, susibūrus po darbų, sukūrė gerą nuotaiką ir šventišką atmosferą.

Koncertuoja moterų ansamblis „Obelėlė“

Dėkojame Gilučių bendruomenei, Elektrėnų kultūros centrui ir seniūnijos gyventojams prisidėjusiems prie šventės organizavimo.

Elektrėnų KC kultūrinių renginių Gilučių seniūnijoje organizatorė Vida Vičkačkienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų