Pirmąjį gruodžio sekmadienį – šokių ritmai ir laisvoji improvizacija iš Danijos

Pirmąjį gruodžio  sekmadienį – šokių ritmai ir laisvoji improvizacija iš Danijos

Gruodžio 5 dieną, 17 valandą, Elektrėnų kultūros centre savo kūryba dalinsis muzikantai iš Danijos „Kemaca Kinetic“. Tai profesionalaus kontrabosisto Kenneth Dahl Knudseno projektas, išsi­skiriantis savo veržlumu ir nestandartiniais muzikiniais sprendimais.
Kaip muzikos mokslininkas Karališkoje Danijos Akademijoje, Kenneth’as praleido keturis pastaruosius metus, studijuodamas ribas tarp senovinės liaudies muzikos ir šiuolaikinės matematikos. Šiuose nepaliestuose žinių ledynuose jis ir rado kelią į džiazo kalbos vystymą.
Bet vienas dalykas yra muzikos DNR tyrimai ir teorija, o visai kitas – praturtinti džiazo kalbos leksiką. Tai ir yra priežastis, kodėl projekte dalyvauja ir du Danijos džiazo vunderkindai: hip-hop’o ritmo mašina Matias Fischeris ir gitaros fenomenas Casper Hejlesenas.
Prie koncerto įgyvendinimo idėjos prisidėjo Elektrėnų kultūros centras ir „Džiazo Karavanas“ – tarptautinis Lietuvos ir Europos muzikantų kūrybinis muzikinis projektas, kurį finansuoja Lietuvos ir Danijos kultūros tarybos. Šio projekto tikslas – įvairiuose Lietuvos regio­nuose pristatyti Lietuvos ir užsienio džiazo atlikėjus bei populiarinti šį muzikinį žanrą. Nuo liepos mėnesio pagal projektą įvairiuose Lietuvos regionuose įvyko net penkiolika tarptautinių džiazo pasirodymų, kurie sulaukė didžiulio susidomėjimo bei pasisekimo.
„Džiazo Karavanas“ atrieda ir į Elektrėnus, tad koncerto organizatoriai kviečia į nemokamą ritmo pionierių
pasirodymą kultūros centre šį sekmadienį, 17 valandą.
Įėjimas tik su galimybių pasu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų