Pilietinė iniciatyva „Tolerancijos laivas“ Kietaviškėse

Pilietinė iniciatyva „Tolerancijos laivas“ Kietaviškėse

Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti jau devintus metus Lietuvoje inicijuoja Tarptautinės tolerancijos dienos – lapkričio 16-osios paminėjimą. Į šią akciją antrus metus įsitraukia ir Kietaviškių pagrindinės mokyklos bendruomenė.

Justina RIMKIENĖ

Socialinė pedagogė

 

Kadangi šių metų pilietinės iniciatyvos simbolis – „Tolerancijos laivas“, mokiniai ir mokytojai lankstė tolerancijos laivelius, kurie vėliau suplaukė į „tolerancijos jūrą“. Socialinė pedagogė Justina Rimkienė atkreipė dėmesį į šios pilietinės iniciatyvos tikslus: su mokiniais padiskutavo, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar esame tolerantiški vienas kito atžvilgiu, nagrinėjo tolerancijos ir netolerancijos pavyzdžius, mokiniai prisiminė žodžio „TOLERANCIJA“ reikšmę.

Tolerancijos jūra, banguojanti pirmojo aukšto fojė, traukė ir į mokyklą užsukusių svečių dėmesį, tad mokinių tarybos atstovai ir svečiams noriai padėjo prisiminti laivelių lankstymo meną, o tolerantiškai nusiteikę svečiai užrašė ant laivelių savo mintis.

Tolerancijos laivelius plukdė ir pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis. Smagu, kad Tolerancijos laivas savo inkarą išmetė ir Kietaviškių pagrindinėje mokykloje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų