„PILDYK SMS čempionatas“ kviečia parašyti žinutę, vertą 10 tūkst. litų

Gebėjimas greitai rašyti SMS žinutes – vertingas talentas. Tuo ir vėl kviečia įsitikinti „PILDYK SMS čempionatas“, kurio nugalėtojui atiteks net 10 tūkstančių litų pagrindinis prizas. Dalyvauti čempionate paprasta – tereikia mobiliojo telefono. Pradėti varžybas galima net neišeinant iš namų, o azartas garantuotas.

Startas – internete

„Užduotis paprasta – čempionato dalyviai turi kuo greičiau be klaidų surinkti duotą SMS žinutės tekstą. Pasirodžiusių geriausiai laukia ne tik pripažinimas ir prizai, bet ir smagiai praleistas laikas“, – žada „Tele2“ prekės ženklo vadovė Renata Bernotaitė.

Pirmasis „PILDYK SMS čempionato“ atrankos turas vyksta internetu. Tereikia mobiliuoju telefonu prisijungti prie svetainės sms.pildyk.lt arba aplankyti „PILDYK“ puslapį „Facebook“ internetinėje bendruomenėje. Užsukate, prisijungiate, žaidžiate – rezultatą lems tik pirštų miklumas ir sėkmė. Varžytis galima ir važiuojant autobusu, per pertrauką tarp pamokų ar prieš miegą – bandyti aplenkti varžovus pirmajame etape galima būnant bet kur ir bet kada.

„Renkant žinutės tekstą svarbiausia jį parašyti teisingai, nes už klaidas skiriamos papildomos sekundės. Be to, skatiname naudoti taisyklingą kalbą – žinutės rašomos su lietuviškais simboliais“, – svarbiausias čempionato taisykles paaiškina R. Bernotaitė.

Greičiausiai SMS rašantieji virtualioje erdvėje rungtyniaus iki balandžio 3 dienos.

Finalas televizijos eteryje

Virtualių lenktynių rezultatai registruojami Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių regionuose. Kur rezultatą registruosite – į tą miestą patekus į pusfinalį ir reikės vykti. Į minėtų didžiųjų miestų „Akropoliuose“ vyksiančius pusfinalius bus pakviesti po šimtą greičiausiai SMS pirmame etape rašiusiųjų.

Pusfinaliai vyks balandžio 7-10 dienomis. Geriausiai juose pasirodę SMS rinkikai laimės mobiliuosius telefonus ir kvietimus į didįjį finalą, kuris balandžio 23 dieną 14 val. bus parodytas televizijos TV3 eteryje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų