Per savaitgalį sulaikyti 9 neblaivūs vairuotojai

Spalio 7-9 dienomis Vilniaus apskrityje buvo vykdoma prevencinė priemonė, kurios metu policijos pareigūnai tikrino vairuotojų blaivumą, apsvaigimą nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų, psichiką veikiančių medžiagų.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Elektrėnų policijos komisariato pareigūnai patikrino 150 vairuotojų, iš kurių 9 buvo neblaivūs, 7 buvo vartoję alkoholinius gėrimus, bet neviršijo leistinos normos.

Daugiausia neblaivių vairuotojų nustatyta Elektrėnų savivaldybėje. Šalčininkų rajone – 4, Širvintų rajone – 3, Švenčionių rajone – 4 ir 2 vartoję, bet neviršiję leistinos normos, Trakų rajone – 1 ir 2 vartoję, bet neviršiję leistinos normos, Ukmergės rajone – 6, Vilniaus rajone – 3.

Pirminiais Policijos departamento duomenimis, per savaitę (nuo rugsėjo 30 d. iki spalio 6 d.) buvo registruoti 4 eismo įvykiai, kuriuose dalyvavo neblaivūs vairuotojai. Šių įvykių metu sužeisti 7 žmonės, iš jų 2 nepilnamečiai.

Nepaisant to, kad policijos pareigūnų vykdomos prevencinės priemonės keliuose pastaruoju metu tampa vis intensyvesnės, vairuotojai iki šiol nevengia sėsti už vairo būdami neblaivūs. Akivaizdu, kad nepaisoma ne tik daugkartinių įspėjimų, bet ir nesusimąstoma apie pasekmes. Neblaivūs vairuotojai, grubiai pažeisdami Kelių eismo taisyklių reikalavimus, patys rizikuoja susilaukti griežtų sankcijų, nukentėti eismo įvykiuose, sukelti grėsmę kitų eismo dalyvių saugumui.

Dar kartą kviečiame vairuotojus būti drausmingesnius, nevairuoti išgėrus. Visų gyventojų prašome pranešti apie pastebėtus girtus vairuotojus, atsisakyti važiuoti kartu su jais, pagal galimybes juos įspėti nesėsti už vairo.

Apie pastebėtus Kelių eismo taisyklių pažeidimus prašome informuoti policijos pareigūnus telefonais: bendruoju pagalbos telefonu 112, tiesiogiai Elektrėnų PK budėtojus telefonu (8 528) 34000.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų