Elektrėnuose sužalotas ir apvogtas vagystės bylos liudytojas

Trečiadienį Elektrėnų policijos komisariate buvo gautas Elektrėnų gyventojo pareiškimas, kad antradienį apie 22.30 val. į butą įsiveržė trys asmenys, kurie reikalaudami pakeisti parodymus ikiteisminio tyrimo byloje dėl plėšimo, jį sužalojo peiliu, išeidami iš namų pavogė televizorių ir kitus daiktus.

Elektrėnų kriminalinės policijos skyriaus pareigūnai operatyviai atlikdami paieškos priemones gavo informacijos, kad minėtą televizorių įsigijo Elektrėnų gyventojas, teistas D.M. (gim. 1971 m.). Į pagalbą kratai atlikti buvo pasitelktos Viešosios policijos skyriaus patrulių būrio pareigūnų pajėgos. Pareigūnams atvykus į vietą, D. M. stovėjo laiptinėje prie savo buto durų.

Jam buvo liepta palaukti laiptinėje, tačiau pastarasis nepaisė pareigūnų reikalavimų, užėjo į butą ir stengdamasis sunaikinti daiktinį įrodymą – skystųjų kristalų televizorių, kuris stovėjo kambaryje ant stalo – jį numetė ant grindų. Kadangi D. M. nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams, jį sulaikant buvo panaudoti koviniai imtynių veiksmai, o jam pasipriešinus panaudotas elektros impulsinis prietaisas TASER. Pasibaigus pirmam elektros impulso ciklui, D. M. vėl pasipriešino pareigūnams, todėl TASER buvo panaudotas dar kartą ir D.M. uždėti antrankiai. Atlikus kratą D. M. statomame name, pareigūnai surado įvairiausių daiktų, kurie taip pat gali būti vogti.

D. M sulaikytas, jam pareikšti įtarimai dėl vogtų daiktų supirkimo. Po apklausos jis uždarytas į Vilniaus aps. VPK areštinę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų