Paskaitėlės ir pamokėlės apie šalies problemėles

Paskaitėlės ir pamokėlės apie šalies problemėles
Į susitikimą su Seimo nariu Kazimieru Uoka elektrėniečių susirinko nemažai.

Kalbėjo Seimo narys apie dvi dideles šalies bėdas, kurios ypač svarbios Elektrėnų savivaldybei: Lietuvos energetikos pertvarka ir atliekų tvarkymas. Lietuvos elektrinėje vykstanti kadrų kaita netenkina elektrėniečių: iš darbo atleidžiami energetikai, o vietoje jų iš Vilniaus dirbti važinėja žmonės, apie kurių išsilavinimą ir kompetencijas informacijos AB „Lietuvos energijos“ vadovai nesuteikia net Seimo nariui. Seimo narys sakė aktyviai bendradarbiaujantis su elektrinėje veikiančiomis profsąjungomis ir su visomis frakcijomis Seime, kur ruošiama interpeliacija energetikos ministrui Arvydui Sekmokui.  
Kitas elektrėniečiams svarbus klausimas – Kazokiškių sąvartynas. Pasak Seimo nario K. Uokos, nors pagal teismo sprendimą sąvartynas uždarytas turėtų būti spalio 18 d., bet savivaldos rinkimuose  Vilniaus kandidatai į savo programas neįtraukė priemonių, kaip tai bus padaryta. Todėl K.Uokos iniciatyva buvo suorganizuotas abiejų savivaldybių politikų susitikimas, kuriame politikai sudarė darbo grupę Kazokiškių sąvartyno ir Vilniaus regiono atliekų tvarkymo klausimams spręsti. Į darbo grupę įsirašė visų partijų atstovai, išskyrus Liberalų ir centro sąjungą.
Be svarbių problemų, aktualių Elektrėnams, žmonėms rūpėjo ir šalies klausimai: kontrabanda, korupcija, kova su narkomanija, užsienio politika, tolerancija mažumoms ir kita. Seimo narys paskaitė paskaitėlę apie šalies ir pasaulio politiką. Pasak Seimo nario, suktyboų ir aferų, palyginus su nepriklausomybės laikotarpio pradžia, kai jis taip pat dirbo kontrolės komitete, labai sumažėjo, bet ne taip, kaip Estijoje.
K. Uokos pastangos energetikos pertvarką padaryti viešesne jau sulaukė atgarsio. Elektrėnų savivaldybės tarybos nario Broniaus Pargaliausko pasiūlymu meras Arvydas Vyšniauskas vasario 14 d. elektrinėje suorganizavo tarybos narių ir Energetikos ministerijos atstovų susitikimą.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų