Pasaulinė gyvūnų diena: dėmesys beglobiams gyvūnams

Pasaulinė gyvūnų diena: dėmesys beglobiams gyvūnams

Kasmet spalio 4 dieną minima Pasaulinė gyvūnų diena. Ši diena skirta parodyti, kokie svarbūs mūsų gyvenime yra gyvūnai, padėkoti jiems už jų atsidavimą, suteikiamą džiaugsmą, paskatinti humanišką elgesį su visais gyvūnais.
Kietaviškių progimnazijos di­rektorė Ramunė Matonienė pa­kvietė progimnazijos bendruomenę prisijungti prie Elektrėnų Raudonojo Kryžiaus inicijuotos akcijos, skirtos Pasaulinei gyvūnų dienai. Mokinių taryba (kuratorė mokyt. Lina Vrubliauskienė) parengė stendą, kuriame buvo iškabintos mokinių nuotraukos su jų augintiniais. Pamokų metu vaikai piešė ir aprašinėjo savo augintinius ar pasakojo apie savo mylimą gyvūną.

5-okai su auklėtoja L. Vrubliauskiene ir direktore R. Matoniene

 

6 kl. mokiniai su auklėtoja J. Kazareva

5–8 kl. mokiniai kartu su klasių auklėtojomis Lina Vrubliauskiene, Jolita Kazareva, Aušra Taparauskiene, Gražina Žaliene taip pat prisidėjo prie akcijos, skirtos padėti keturkojams draugams iš prieglaudos, t. y. padovanoti kokybiško maisto ar priemonių. Kiekvienas mokinys atnešė pinigėlių, noriai prisidėjo prie akcijos, už ką esame dėkingi savo tėveliams. Ačiū Jums!
Už surinktus pinigus buvo nupirkta kokybiško maisto šunims ir katėms. Su Elektrėnų Raudonojo Kryžiaus vadove Rasa Kulevičiene suderinta, jog visas maistas bus padovanotas Kietaviškių gyvūnų prieglaudai.
Rūpinkimės beglobiais gyvūnais savo apsilankymu ir bendravimu, nes jie yra išsiilgę mūsų dėmesio, švelnaus prisilietimo ar žaidimo.

Kietaviškių progimnazijos mokinių tarybos narė Austėja Seliutaitė,
6 kl. auklėtoja Jolita Kazareva

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų