Partijų atstovai bendravo krepšinio aikštelėje

Partijų atstovai bendravo krepšinio aikštelėje
Sekmadienio rytą, vasario  20 d., VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centre įvairių politinių partijų atstovai rinkosi į tradicinį krepšinio turnyrą Centro partijos taurei laimėti. Turnyras yra skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Krepšinio turnyrą prieš rinkimus organizavo Lietuvos centro partijos Elektrėnų skyrius ir VšĮ Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centras.
Žaisti turnyre pareiškė septynios komandos: Lietuvos socialdemokratų partijos, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, partijos „Jaunoji Lietuva“, Lietuvos centro partijos, Lietuvos liberalų ir centro partijos, Krikščionių partijos ir Darbo partijos komandos. Ankstesniais metais organizuotuose panašiuose turnyruose buvo tikrinamas partiškumas, o šiais metais už partijas žaidė, kas norėjo. Burtų traukimu komandos pasiskirstė į du pogrupius.
Pirmąją vietą turnyre iškovojo Lietuvos centro partijos komanda, antrąją – Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų komanda, trečią –„Jaunoji Lietuva“.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų