Paros įvykiai Elektrėnuose

Gruodžio 15 d., apie 20.37 val., Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato (toliau – Elektrėnų PK) Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami tarnybiniu automobiliu, Elektrėnų sav., Vievyje, Vilniaus g. sustabdė patikrinimui automobilį BMW, vairuojamą S.N. (gim. 1988 m.). Pareigūnai, patikrinę asmens ir transporto priemonės dokumentus, apžiūrėjo ir automobilio saloną, kur tarp vairuotojo ir keleivio priekinių sėdynių surado metalinę teleskopinę lazdą, įdėtą į medžiaginį dėklą, tačiau paruoštą naudojimui, t.y. lazdos nereikia išimti iš dėklo norint ją išskleisti ir paruošti naudojimui. Įtariama jog lazda skirta smūgiams suduoti (žaloti žmones).

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

S.N. pristatytas į Elektrėnų PK. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 258 str. 2 d. (neteisėtas įgijimas ar nešiojimas nešaunamojo ginklo ar kitokio žmonėms žaloti pritaikyto daikto).

Patrulių būrio pareigūnams, pristačius S.N. į komisariatą, iš Vilniaus aps. VPK Operatyvaus valdymo skyriaus budėtojo buvo gautas pranešimas, kad Elektrėnuose, Rungos g. vyriškis išdaužė prekybos centro „Maxima“ vitrinos stiklą. Skubiai nuvykę į įvykio vietą pareigūnai pastebėjo svirduliuojantį asmenį, kurio abi rankos sužalotos ir kruvinos. Apžiūrėjus įvykio vietą, nustatyta, jog išdaužtas reklaminio stendo stiklas. Įvykio kaltininkas Pasvalio gyventojas R.T. (gim. 1975 m.) apžiūrai pristatytas į Elektrėnų ligoninę, po apžiūros jis pristatytas į Elektrėnų PK, kur jam nustatytas 2,85 promilių girtumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų