Automobiliu gabeno kontrabandines cigaretes

Elektrėnuose, Draugystės g., sustabdžius užtamsintais  stiklais automobilį „VW PASSAT“, salone rastas didelis krepšys su kontrabandinėmis cigaretėmis.

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK informacija

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Patrulių būrio pareigūnai, patruliuodami tarnybiniu automobiliu, Elektrėnuose, Draugystės g., gruodžio 15 d.  13.59 val. pastebėjo užtamsintais stiklais automobilį „VW PASSAT“. Patruliuojantiems pareigūnams sukėlė įtarimą.

Sustabdžius automobilį ir paprašius vairuotojo A. A. (gimusio 1978 m.) atidaryti automobilio užpakalines kairės pusės dureles, šis dėl neaiškių priežasčių atsisakė tai padaryti, o atidarė bagažinę, pakėlė atsarginį ratą, uždėjo ant užpakalinių sėdynių atlošų, kad kuo mažiau matytųsi automobilio salonas. A. A. aiškino, kad salonas tuščias. Pareigūnams tai sukėlė įtarimą ir jie nutarė apžiūrėti automobilio vidų. Nuojauta neapgavo – automobilio salone, už vairuotojo sėdynės, ant grindų patruliai aptiko didelį krepšį, kuriame buvo dėžė su užrašu „Winston Blue“. Rasti ir paimti 59 blokai cigarečių pakelių: 320 pakelių (32 blokai) cigarečių „Winston“ ir 270 pakelių (27 blokai) cigarečių „Glamour Lilac Superslims“. Iš visų rastų kontrabandinių cigarečių, A. A. neteisėtai gabeno 570 pakelių.

Dėl šios veikos pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 1632 str. (Akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką) 3 d. (Šio straipsnio pirmojoje dalyje numatyti veiksmai, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra nuo dešimties iki penkiasdešimties minimalių gyvenimo lygių (MGL), – užtraukia baudą nuo penkių tūkstančių iki dešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų