Parko tinklinio turnyras paplūdimyje

Parko tinklinio turnyras paplūdimyje

Lietingi liepos mėnesio orai neištuštino Elektrėnų gražiojo paplūdimio. Vėsūs orai į paplūdimį traukia sportininkus: dvi gerai įrengtos tinklinio aikštelės niekada nebūna tuščios, o liepos 21 d. nuo pat ryto pakrantę užplūdo tinklininkai iš savivaldybės ir  Vilniaus. Turnyre dalyvavo tėvai ir sūnūs, broliai ir draugai,  o Darius Petrovskis, dirbantis pas režisierių Eimontą Nekrošių, į Elektrėnus atskubėjo tiesiai iš gastrolių Milane. Sporto, turizmo ir pramogų centras, atsiliepdamas į energingojo sportininko Anatolijaus Šugajevo iniciatyvą, organizavo parko tinklinio turnyrą. Parko, o ne paplūdimio todėl, kad pagal taisykles, paplūdimio tinklinį žaidžia du prieš du, o parko tinklinį – trys prieš tris.

Turnyre dalyvavo 8 komandos, 24 dalyviai: 5 komandos iš Elektrėnų, 2 komandos iš Pastrėvio ir 1 komanda iš Vilniaus.  Nors tinklinio aikštelės ir dvi, bet turnyras užsitęsė iki pavakarės. Po atkaklios kovos pirmąją vietą laimėjo Elektrėnų komanda, pasivadinusi „Tarakonais“ ir žaidėjai Kostas Bakanovas, Dmitrij Gončeruk, Darius Petrovskis. Antroji vieta atiteko komandai iš Pastrėvio, pasivadinusiai „Alaus mėgėjai“ (žaidėjai Vytenis Mačerinskas, Raimondas ir Kęstutis Kanpickai). Trečioji liko II-oji Pastrėvio komanda ir žaidėjai Ramūnas Švedaravičius, Saulius Strasevičius, Gediminas Gudelis.  Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir geriamais prizais.
Teniso turnyras Elektrėnų paplūdimyje vyko penktą kartą. Rugpjūčio 11 d. vyks paskutinis šio sezono turnyras – mišrių porų.  Turnyrų organizatorius  A. Šugajevas prašė padėkoti taip aktyviai dalyvavusiems sportininkams, taip pat Sporto, turizmo ir pramogų centrui, gerai prižiūrintiems pakrantę: prie marių budi ne tik gelbėtojai, bet ir valytojos, veikia nemokami švarūs tualetai,  kiekvieną dieną pakrante praeina policijos pareigūnai ir kiekvieną kartą sutinka šiukšlintojų, kuriems išrašo baudas už  gėrimą viešose vietose ir šiukšlinimą. Tiesa, sportininkams vandens iš geriamojo vandens čiaupo atsigerti netenka – kenkėjai naujuosius čiaupus jau spėjo sulaužyti. Bet už pinigus iš gelbėtojų galima nusipirkti ir vandens, ir ledų.


Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų