Parama pradedantiems veiklą su verslo liudijimu

Informuojame, kad nuo 2010 m. liepos 18 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2009 m. rugpjūčio 13 d. įsakymu Nr.A1-499 patirtinto Aktyvių darbo rinkos politikos priemonių įgyvendinimo sąlygų ir tvarkos aprašo pakeitimai, kuriais numatyta suteikti subsidijas asmenims, pradedantiems veiklą su verslo liudijimu.

Maksimalus  subsidijos dydis vienam mėnesiui sudaro ne daugiau kaip 200 Lt. Subsidija skiriama verslo liudijimo įsigijimo išlaidoms (pajamų mokesčiui) ir valstybinio socialinio draudimo įmokų, privalomų asmenims, besiverčiantiems šia veikla, išlaidoms padengti.
Asmenys, kurie registruoti Trakų darbo biržoje ir pageidaujantys gauti subsidiją veiklai su verslo liudijimu,  Trakų darbo biržai turi pateikti nustatytos formos prašymą skirti subsidiją, verslo liudijimo kopiją ir originalą palyginti, mokėjimo kvitą ar kitą dokumentą, patvirtinantį sumokėtą pajamų mokestį už verslo liudijimo išdavimą ir dokumentus, patvirtinančius sumokėtas valstybinio socialinio draudimo įmokas, privalomas asmenims, besiverčiantiems individualia veikla pagal verslo liudijimą. Subsidija skiriama, jeigu verslo liudijimas įsigytas ne trumpesniam nei vieno mėn. laikotarpiui ir mokama  ne ilgiau kaip   dvylika mėnesių.
Smulkesnę informaciją Jums suteiks Trakų darbo biržos Informacijos ir konsultacijų centruose:
Trakuose, V.Kudirkos g 12A,  105 kab., tel. (8 528) 55 364;
Elektrėnuose, Taikos g.6B, tel. (8 528) 39 438.
Registruoti Trakų darbo biržoje asmenys gali kreiptis į juos aptarnaujančius specialistus. Nustatytos prašymų formos, kurias turi užpildyti pretenduojantys gauti subsidiją veiklai su verslo liudijimu, išduodamos Trakų darbo biržoje ir Elektrėnų poskyryje. Šias formas galite rasti internetiniame puslapyje adresu www.ldb.lt/TDB/Trakai/
Trakų darbo biržos paslaugos teikiamos nemokamai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų