Palaikykime Algirdą Grotuzą

Palaikykime Algirdą Grotuzą
Lietuvos Žemės ūkio ministerija jau penktą kartą renka Lietuvos kaimo spindulius.

Simboliniais Pavasario angelais kovo 11-ąją bus apdovanoti šių nominacijų laureatai, tarp kurių esame pasiūlę ir jauną ekologiškai ūkininkaujantį žemdirbį iš Alesninkų kaimo – Algirdą Grotuzą. Pasak Žemės ūkio atstovo spaudai, nominacijos yra labai vertingos, juk tai – dėmesys tradicijas ir žmogiškąsias vertybes puoselėjantiems žmonėms. Šiais metais toks apdovanojimas ypač reikšmingas – Lietuva švenčia Nepriklausomybės atgavimo dvidešimtmetį. Elektrėniečiui tokia nominacija būtų trigubai reikšminga, nes šiais metais Elektrėnai švenčia savo penkiasdešimtmetį, o savivaldybė – dešimties metų jubiliejų.
Konkursas “Lietuvos kaimo spindulys 2009” pasiekė antrąjį etapą. Konkurso komisija iš visų pasiūlytų virš keturių šimtų kandidatų išrinko po tris kaimo šviesuolius kiekvienai nominacijai. Viso atrinkti 33 kaimo šviesuoliai (vienuolikai nominacijų), tarp jų yra ir Algirdas Grotuzas. Kaimo spindulio angelą gaus tas, už kurį balsuos daugiausia internautų. Balsuoti galima portale www.delfi.lt.
Mieli elektrėniečiai ir visi Lietuvos žmonės, gimę ar gyvenę Elektrėnuose, kviečiame jus palaikyti jauną ir tikrai tokios nominacijos vertą žmogų – Algirdą Grotuzą.
Kaimo spindulio nominacijas yra gavę Pastrėvio paštininkė Marcelė Suhoskienė ir stambiausias savivaldybės ūkininkas Saulius Stirna. Jubiliejiniais metais išsirinkime dar vieną spindulį – Algirdą Grotuzą. Straipsnį apie žaliąjį ūkininką Algirdą Grotuzą skaitykite sausio 29 d. laikraštyje „Elektrėnų kronika“ arba svetainėje www.kronika.lt.

Red.inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų