Gerbiama redakcija,

Labai prašau padėti mums išspręsti aktualią problemą.
Esame Pylimų kaimo gyventojai. Su įvairiausiais reikalais dažnai važiuojame į Vievį, Elektrėnus ir kitur. Pylimų kaime yra stotelė, į kurią  įvažiuojant  vairuotojui reikia padaryti posūkį. Todėl dažnai vairuotojai į tą stotelę neužsuka.

2010 m. vasario 20 d. autobusas Trakai – Elektrėnai toje stotelėje turėjo būti 12 val.27 min. Keletas pagyvenusių ir neįgalių žmonių autobuso laukėme stotelėje. Atvažiavęs autobusas keleivius išleido ant kelio ir nuvažiavo, o mes likome. Likome sušalę, netekę žado, nenusipirkę duonos, vaistų, nenuvykę pas gydytoją.
Paskambinome į UAB „Elektrėnų komunalinis ūkis“ transporto skyrių. Atsiliepęs žmogus prisistatė mechaniku, surado grafiką ir pavardę vairuotojo, kuris tą dieną važiavo minimu maršrutu. Mechanikas mums atsakė: į Pylimų stotelę autobusas užsuka tik tada, kai važiuoja mokiniai, t.y. tik rytais.
Žmonėms stovėti ant kelio ir laukti autobuso yra nesaugu: šalikelėse daug sniego, eiti reikia per sankryžas, o mašinų srautai yra dideli.  Be to, kartais autobusas užsuka, kartais ne, todėl nė nežinome, kada ir kur laukti.
Gerbiama redakcija, labai prašome tarpininkauti siekiant, kad autobusas į Pylimų stotelę užvažiuotų nuolat, nes autobusais dažniausiai važiuoja tik pagyvenę arba neįgalūs žmonės ir eiti į kelią jiems yra sunku, didelė tikimybė įvykti nelaimingiems atsitikimams.  

Pylimų kaimo gyventojai, 10 parašų.

Padėjome

Su gyventojų laišku supažindinome Elektrėnų savivaldybės saugaus eismo užtikrinimo komisijos pirmininką, administracijos direktoriaus pavaduotoją, vievietį Stasį  Voverį. Valdininkas pasipiktinęs, kad autobusas, neužsukęs į Pylimus padarė skriaudą, ne tik gyventojams, bet ir sau. Nuostolingai dirbantys EKŪ transporto skyriaus vairuotojai privalėtų kiekvieną keleivį gaudyti, kad bendrovei neštų pelną, o ne nuostolius.
Po keletos pokalbių  S. Voveris atsiuntė tokį EKŪ atsakymą, kuriame  teisindamiesi meluoja:
Atsižvelgdami į  laišką pranešame, kad 2010 02 20 d.,  nebuvo nuvalyta autobusų sustojimo vieta  Pylimų stotelėje, todėl autobusai  negalėjo užsukti į ją. Nuo 2010 02 23 d.,  visi autobusų vairuotojai papildomai instruktuoti, kad esant įvažiuojamai vietai iki Pylimų stotelės bus visada į ją užsukama.
Pagarbiai, eksploatacijos inžinierius Darius Rakauskas, tel.:mob 86 87 33472.
Redakcijai ir seniūnas, ir gyventojai sakė, kad kelias į Pylimus tą rytą buvo nuvalytas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų