PABALTIJO TRIALO ČEMPIONATO II etapas bei ENDURO LITHUANIA – RODEO 2010

PABALTIJO TRIALO ČEMPIONATO II etapas  bei ENDURO LITHUANIA – RODEO 2010
Į Trakų rajoną vėl ateina karštas savaitgalis. Tik šį kartą ekstremalios motociklų bei dviračių varžybos, vyksiančios rugpjūčio 7 d. šalia kelio Trakai-Vievis (14 km), dar labiau kaitins kraują.

Lietuvos motociklų sporto federacija bendradarbiaudama su Latvijos motociklų sporto federacija po 22-jų metų vėl sugrąžina į Lietuvą visame pasaulyje gerai žinomą trialo sporto šaką. Pamatysime Pabaltijo trialo čempionato II etapą, kuriame susigrums Europos čempionatuose dalyvaujantys kaimynai latviai bei estai. Varžybose dalyvaus ir dviračių trialo klasės sportininkai, kurių turime jau gerą dešimtį.
Pasak P. Albertavičiaus, vieta varžyboms parinkta taip, jog žiūrovams būtų patogu stebėti sportininkus. Trasa karjere primena amfiteatrą, o jos įvairovė , sudėtingumas ir ekstremalūs vaizdai sužavės visus. Sportininkus priartinsime prie žiūrovų ir trasą įrengsime taip, kad žmogus turėtų galimybę iš arti pajusti motociklo galią bei sportininkų kovos dvasią. Tą pačią dieną vyks tradicinės, jau trečius metus organizuojamos, ekstremalios moto šou varžybos „Enduro Lithuania – Rodeo 2010”.
„Enduro Lithuania – Rodeo 2010” – tai varžybos,  kai specialiame kliūčių ruože, kurį sudarys rampos, akmenys, padangos, rąstai ir stačios įkalnės, susigrums geriausi motokroso bei endurokroso sportininkai ir išbandys tikrą rodeo – tik ant plieninio žirgo!
Trialsmaster.net dviračių parduotuvė suteiks galimybę visiems pageidaujantiems išbandyti tvirtuosius trialo dviračius specialiai paruoštoje, nesudėtingoje trasoje.
Daugiau informacijos apie varžybas : www.endurolithuania.com
Renginio globėjas: Elektrėnų savivaldybės meras Arvydas Vyšniauskas.
PROGRAMA (rugpjūčio 7 d.) :
11:00 – TRIAL varžybų startai
14:00 – RODEO varžybų startai
16:00 – RODEO varžybų 2 dalis
17:00 – Apdovanojimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų