Šokio virpesiuose nugalėjo ir elektrėniečiai

Šokio virpesiuose nugalėjo ir elektrėniečiai
Vasario 6 d. Elektrėnų kultūros centras trečią kartą organizavo šiuolaikinių šokių šventę-konkursą „Šokio virpesiai“. Šiemet dalyvavo rekordinis šokėjų skaičius, savo pasirodymus parodė 92 šokėjų grupės, kurios buvo suskirstytos į 4 amžiaus grupes.

Pasirodymus vertino atvykusių kolektyvų ir studijų vadovai. Jauniausioje grupėje iki 10 metų Grand Prix skirtas Odetos Burneikienės vadovaujamam kolektyvui „Judesys“ iš Kulautuvos. Amžiaus grupėje iki 14 metų dvi šokėjų grupės surinko vienodą balų skaičių: „Flash dance“ studijos kolektyvas „Junior“ iš Kauno (vadovė Lina Vėjinė) ir grupė „Iliuzija“ iš Vilniaus, vadovaujama Sigitos Rudžionytės.
Amžiaus grupėje iki 16 metų taip pat buvo sunku nuspręsti, kuris kolektyvas geriausias. Vertintojai Grand Prix skyrė dviems kolektyvams: studijos „Basse“ grupei „Invictus“ (vadovė Vaida Dargužytė) ir kolektyvui „Nox“ iš Juodupės (vadovė Drąsutė Janušauskienė).
Vyriausioje amžiaus grupėje virš 16 metų, parodę programą su daugybę sudėtingų triukų, Grand Prix iškovojo Elektrėnų kultūros centro kolektyvas „Final movement“, vadovaujamam Tado Talalo.
Dalyviai organizatoriams dėkojo už gerą renginio nuotaiką ir neskubėjo skirstytis, stebėjo kitų kolektyvų pasirodymus. Visiems dalyvavusiems kolektyvams renginio sumanytojas Elektrėnų kultūros centro direktorius Remigijus Suslavičius įteikė atminimo prizus. Visi dalyviai prašė nepamiršti jų ir pakviesti į kitų metų renginį.

Red. inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų