Suvestinė 02-03 – 02-08

Pranešimai, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai:
02-03 gautas pareiškimas, kad sausio 31 d. 10.30 val. iš namų išėjo ir negrįžo dukra, serganti nervine depresija. Pradėtas ikiteisminis tyrimas asmens buvimo vietai nustatyti.

02-03 gautas pareiškimas, kad 2010 m. spalio 26 d. pasinaudojus pareiškėjo anketiniais duomenimis iš UAB paimta 500 litų trumpalaikė paskola. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
02-03 gautas UAB ,,Rimi Lietuva“ prekybos centro 87 direktoriaus pareiškimas, kad sausio 16 d. apie 15.26 val. Elektrėnuose esančioje parduotuvėje ,,Rimi Lietuva“ nepažįstamas vaikinas išdaužė išėjimo durų stiklą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
02-03 gautas pareiškimas, kad apie 14.20 val. Elektrėnuose, prie Šviesos g. 14 namo, iš nugaros pribėgęs jaunuolis ištraukė iš rankų rankinę ir nubėgo. Rankinėje buvo LR piliečio pasas, mobiliojo ryšio telefonas, piniginė su pinigais ir kiti asmeniniai daiktai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
02-04 gautas pranešimas, kad 7.30 val., sulaužius durų spynos šerdelę, buvo patekta į UAB priklausančią parduotuvę, esančią Elektrėnuose, Rungos g., prekiaujančią mobiliaisiais telefonais, ir sudaužius vitrinos stiklus buvo pavogta apie 30 vnt. įvairių modelių mobiliųjų telefonų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
02-05 gautas pareiškimas, kad laikotarpiu nuo vasario 4 d. 23.00 val. iki vasario 5 d. 9.00 val. Elektrėnuose, iš Trakų g. esančio kiemo buvo pavogtas automobilis „VW Passat“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
02-06 gautas pareiškimas, kad vasario 6 d. apie 12.00 val. Elektrėnų sav., Vievio sen., pastebėta, jog išlaužtos rūsio ir malkinės durys, iš patalpų pavogta įvairių daiktų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
02-06 gautas pareiškimas, kad pasikėsinta pagrobti Elektrėnuose, Draugystės g., automobilių aikštelėje stovėjusį automobilį „VW Sharan“, kurio sulaužytos užvedimo ir vairuotojo durelių spynelės. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
02-07 gautas pareiškimas, kad garažų bendrijoje ,,Šaltupys“ iš automobilio „Audi A4“ pavogtas akumuliatorius ir automagnetola. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
02-08 gautas pareiškimas, kad Elektrėnų sav., Vievio sen. iš namo pavogti du dujų balionai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Surašyti 83 administracinės teisės pažeidimų protokolai už kelių eismo taisyklių pažeidimus, girto pasirodymą viešoje vietoje, akcizais apmokestinamų prekių laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką, viešosios rimties trikdymą, nepilnamečių padarytą chuliganizmą, gyvenimą be asmens tapatybės kortelės, žinomai melagingą specialiųjų tarnybų iškvietimą, smulkų svetimo turto pagrobimą ir kt.
Užregistruota 119 pranešimų įvykių registre.
02-04 19.20 val.  Elektrėnų sav., Vievio sen., I.B. (gim. 1971 m.) namuose rasta ir paimta 3 litrai skaidraus skysčio, turinčio naminės degtinės kvapą.
02-07 Vievyje V. V. (gim. 1963 m.) namuose rasta ir paimta apie 0,4 litro skysčio, turinčio alkoholio kvapą.                  

Vilniaus aps. VPK Elektrėnų PK

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų