Nuteisti chuliganai

Trakų rajono apylinkės teismas (toliau – Teismas), pagreitinto proceso tvarka išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, 2013 m. rugsėjo 26 d. pripažino Elektrėnų gyventojus A. V. (gim. 1983 m.) ir V. V. (gim. 1982 m.) M. L. (gim. 1982 m.) kaltais padarius nusikalstamą veiką, numatytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – BK) 284 str. 1 d. (Tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, patyčiomis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų).

Teismas nustatė, kad 2013-09-08 apie 19.00 val. A. V. ir V. V., būdami apsvaigę nuo alkoholio, kas turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui, ir veikdami bendrininkų grupėje, kavinėje „Cancan piza“, esančioje Elektrėnuose, vartojo savo atsineštus alkoholinius gėrimus, nors tai draudė kavinės administracija. Kavinės darbuotojoms pareikalavus pasišalinti iš patalpų, A. V. sviedė pipirinę į vieną iš darbuotojų ir pataikė į šviestuvą, kurį sudaužė. V. V. kavinės darbuotojų atžvilgiu vartojo necenzūrinius žodžius, elgėsi agresyviai ir grasino susidoroti. A. V., vartodamas necenzūrinius žodžius, grasino susidoroti tiek su apsaugos darbuotojais, tiek su jų šeimų nariais. V. V., išsinešęs iš kavinės alaus bokalą ir būdamas neblaivus, vaikščiojo kelio važiuojamąja dalimi ir trukdė eismui. Kai apsaugos darbuotojai bandė jį sulaikyti, šis puolė juos, todėl buvo apsvaigintas ašarinėmis dujomis.
Teismas pripažino, kad A. V. ir V. V. tokiais savo veiksmais, pasireiškusiais įžūliu elgesiu viešoje vietoje, grasinimais ir vandališkais veiksmais, demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir aplinkai ir taip sutrikdė visuomenės tvarką, t.y. padarė BK 284 str. 1 d. numatytą nusikalstamą veiką, o teisminio nagrinėjimo metu jų kaltė visiškai įrodyta ir tinkamai inkriminuota. Atsižvelgęs į nustatytas atsakomybę lengvinančias ir sunkinančias aplinkybes, teismas nuteisė vyriškius, skirdamas po 1 300 Lt baudas.
  Elektrėnų PK inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų