Nuteistas svetimu asmens dokumentu pasinaudojęs ir tokiu būdu išvengti suėmimo mėginęs vyras

Trakų rajono apylinkės teismas 2012 m. vasario 14 dieną paskelbė nuosprendį, kuriuo R. A. pripažino kaltu  neturint teisėto pagrindo panaudojus fizinio asmens dokumentą.

Darius Kasperskis, Trakų rajono apylinkės teismo teisėjo padėjėjas

 

Išnagrinėjęs baudžiamąją bylą teismas nustatė, kad 2011 m. sausio 9 d. naktį R. A. vairavo J. S. priklausantį automobilį, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio (nustatytas 1,29 promilių girtumas). Semeliškių gatvėje, Vievyje, policijos pareigūnams jį sustabdžius, R. A. pareigūnams pateikė žinomai svetimą vairuotojo pažymėjimą, išduotą E. L. vardu. Svetimą vairuotojo pažymėjimą jis pateikė siekdamas išvengti suėmimo, kadangi 2010 m. gruodžio 9 d. buvo paskelbta jo paieška, įtariant jį padarius kitą nusikalstamą veiką. Nagrinėjant bylą taip pat nustatyta, kad svetimas vairuotojo pažymėjimas, kurį R. A. pateikė policijos pareigūnams, buvo jo savininko E. L. pamestas 2010 m. gruodžio 25 d.

Atsižvelgiant į tai, kad R. A. nusikalstamą veiką padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, bei įvertinus, tai, kad jis teisiamas jau ne pirmą kartą ir išvadų dėl to nepadaro, savo kaltės nepripažino, už padarytą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 302 straipsnio 1 dalyje numatytą nusikalstamą veiką teismas kaltinamajam R. A. skyrė griežčiausios rūšies įstatymo numatytą bausmę – laisvės atėmimą dvejiems metams, atliekant bausmę pataisos namuose.

Šis teismo nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami Video

Aktualijos

Aktualijos

Aplinkos apsauga

Archyvas

Darbo partija

Elektrėnai

Elektrėnų kraštas gyvuose prisiminimuose

Elektrėnų krašto šviesuoliai

Europietiška savivaldybė

Keliai aukštumų link

Keliai link aukštumų